Eladó ház Somogy megye (2464 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 464 db
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (52259439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 2681 m2
Szobaszám: 6
Balaton déli partján, Siófokon, 280 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan Szabadifürdő városrész csendes utcájában helyezkedik e...
360 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröshegyi házrész hirdetés (43495234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Kőröshegyen, Petőfi Sándor út 122. Balatonföldvár csak 3 km. Eladó 40 nm-es öszkomfortos házrészem 35 millióért, vagy elcserélném Kőröshegy környékén lévőre vagySzékesfehérvár, Budapest illetve környékére.
35 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (83535743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 313 m2
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kaposvár egyik legexkluzívabb részén, a Kecelhegyen egy háromszintes, luxusminőségben felújított családi ház, amely nemcs...
158 000 000 HUF
504 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (78742773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 4344 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 412897-es számú, 106 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, felújított családi HÁZÁT...
54 900 000 HUF
517 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyberényi családi ház hirdetés (12554827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 5
100% Kényelem és minőség - eladó családi ház NAGYBERÉNYBEN A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 412843-as számú, gyönyörűen...
119 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (93364273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 411369-es számú, 2013-ban épült, 2023-ban teljesen felújított, 105 nm hasznos alap...
87 900 000 HUF
837 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (43445497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 5
A balahomes ingatlan eladásra kínálja a 366891-es számú, 2021-ben felújított, 300 nm-es, 658 nm-es telken lévő, kiváló tulajdon...
189 000 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (42743479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 297119-es számú, 77 nm-es, 852 nm-es telken lévő, felújítandó családi HÁZAT. A b...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (47446955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 280605-ös számú Zamárdi gyönyörű családi házas, új építésű házak környezetébe...
189 000 000 HUF
756 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (94398394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 6
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 275913-as számú, új építésű, 136 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű c...
145 800 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (47575595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257373-as számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
85 000 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (26563794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja 257369-es számú, Balaton déli partján lévő, Siófok Foki-hegyi kétszintes család...
75 000 000 HUF
914 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki egyéb ház hirdetés (96598464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 448 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 7
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253235-ös számú, jelenleg étterem és panzióként üzemelő ingatlanját, mely számos l...
290 000 000 HUF
647 321 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (73386443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253219-es számú, új építésű, 74 m2-es, 381 m2-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
108 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (25926434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253217-es számú, új építésű, 74 nm-es, 500 nm-es telken lévő, kiváló tulajdonságok...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (72349776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 253215-ös számú, új építésű, 68 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
72 900 000 HUF
1 072 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bábonymegyeri családi ház hirdetés (52237962)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1683 m2
Szobaszám: 4
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja 253211-es számú Bábonymegyer központjában, templom, kispatak és kisbolt közelében ta...
31 000 000 HUF
424 657 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (53824536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 250977-es számú, új építésű, 91 nm-es, kiváló tulajdonságokkal bíró, új építésű cs...
103 900 000 HUF
1 141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (33952994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
A balahomes ingatlaniroda megvásárlásra kínálja a 248573-as számú, Siófokon csendes, kertes, családi házas övezetben lévő 70 m2...
73 700 000 HUF
1 038 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (41865327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A balahomes ingatlan megvásárlásra kínálja a 248571-es számú, 1960-as években épült, 100 nm hasznos alapterületű, 900 nm telekk...
65 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Somogy megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Somogy megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal