Eladó ház Somogy megye (2468 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 468 db
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (68286463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 10
Siófokon, az aranypart egyik legjobb részén kínálunk megvételre egy különleges lehetőséget:Egy 280 m²-es, két épületből álló, s...
369 000 000 HUF
1 317 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (47555345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1531 m2
Szobaszám: 7
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174379 hivatkozási számú marcali családi ház. Történelem és lehetősé...
99 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Somogysámsoni családi ház hirdetés (92274489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 4267 m2
Szobaszám: 4
1. Magyar leírás Somogysámson településen kínálok megvételre egy téglaépítésű családi házat, amely tágas telekkel és jó alapok...
26 000 000 HUF
203 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői egyéb ház hirdetés (42929744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 12
Eladó Két Szintes Nyaraló a Balatonnál – Panzióként is Üzemeltethető! Álmodott már egy saját nyaralóról a Balatonnál? Most ...
89 999 000 HUF
236 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei sorház hirdetés (79342373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balatonlelle egyik csendes, mégis jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy sokoldalúan hasznosítható ingatlant, amely ...
54 900 000 HUF
831 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (54344227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 4
Balaton Déli parton, Siófokon, 124 m2-es családi ház, 852 m2 telken eladó. Az ingatlan a Belváros kertvárosias lakóövezetében h...
72 900 000 HUF
587 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonlellei családi ház hirdetés (43427989)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: 2143 m2
Szobaszám: 6
Luxusingatlan eladó Balatonlellén. a közel 1300 nm-es, háromszintes ház minden igényét kielégíti a diszkrét ott tartózkodásra v...
620 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (95317594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 4
Közvetlen vízparti ingatlan eladó Badacsony-Szigliget örök panorámájával, csendes zsákutca végén – ritka lehetőség! Telek: 1007...
430 000 000 HUF
1 569 343 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (22769972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: 5
Zamárdi egyik legszebb, vízközeli utcájában eladó remek lehetőségét rejtő családi ház. Az 1924-ben épült csodás emlékeket idéző...
395 000 000 HUF
3 526 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bárdudvarnoki családi ház hirdetés (43973154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 20000 m2
Szobaszám: 6
Bárdudvarnok Kaposvártól alig tíz kilométerre délnyugati irányban a belső-somogyi dombok egyik legszebb részén, a Zselici Tájvé...
180 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Segesdi családi ház hirdetés (88347344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4580 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174372 hivatkozási számú segesdi családi ház. Nagy telek, saját műhe...
15 800 000 HUF
158 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári családi ház hirdetés (28275934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 348 m2
Telekterület: 1210 m2
Szobaszám: 7
Balatonbogláron eladó befektetésre vagy több családnak alkalmas családi ház. Az ingatlan 153 nm-es alsó szint felosztása: konyh...
149 000 000 HUF
428 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Niklai családi ház hirdetés (15724777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2766 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
1. Magyar leírás Nikla csendes, forgalomtól mentes utcájában kínálok megvételre egy jó állapotú, téglaépítésű családi házat. ...
32 500 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (59532833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 749 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
1. Magyar leírás Marcali csendes, kisebb forgalmú utcájában található ez a jó állapotú, tágas családi ház, amely eladóvá vált....
47 900 000 HUF
520 652 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (19325553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1463 m2
Szobaszám: n/a
Magyar leírás Marcali területén kínálunk megvételre egy két szintes, téglaépítésű családi házat, amely kialakításából adódóan ...
30 000 000 HUF
184 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (47744754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
1. - Magyar leírás Marcali településen kínálom megvételre ezt a tágas, felújított családi házat. Az ingatlan elsősorban nagy...
53 500 000 HUF
449 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szóládi családi ház hirdetés (53257792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5
Eladó Balatontól 6 kilométerre, Szóládon, egy 91 nm-es, téliesíthető nyaraló. Az ingatlan egy lakóparkban található, melyek kö...
66 500 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (84394387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Balaton déli parton, Siófokon, 217 m2-es családi ház 715 m2-es telken eladó. a két szintes ingatlan a település Szabadifürdő vá...
259 900 000 HUF
1 197 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (64933788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
259 900 000 HUF
1 197 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói családi ház hirdetés (48249612)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 297 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 7+ 3 fél
Unikális befektetési lehetőség! Nyaraljon és NYARALTASSON! Eladó Balatonszárszón egy újszerű, 6 lakásos apartmanház sok extráva...
327 000 000 HUF
1 101 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Somogy megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Somogy megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.