Eladó ház Somogy megye (2466 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 466 db
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (73753233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 441 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 9
Balatonfenyvesen, 3 szintes családi ház eladó, jelenleg vendégházként üzemel. a ház 7 hálószobával és 2 nappalival rendelkezik,...
187 000 000 HUF
424 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrtilosi családi ház hirdetés (27695324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1986 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #165167 hivatkozási számú őrtilosi családi ház. Őrtilos Nagykanizs...
15 000 000 HUF
182 926 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nemesdédi családi ház hirdetés (56571245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #164531 hivatkozási számú nemesdédi családi ház. -Nemesdéd Nagykaniz...
26 000 000 HUF
130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Csurgónagymartoni családi ház hirdetés (92832377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 395 m2
Telekterület: 4375 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168337 hivatkozási számú csurgónagymartoni családi ház. -Csurgónagy...
87 000 000 HUF
220 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesdédi családi ház hirdetés (36794947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1788 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #164540 hivatkozási számú nemesdédi családi ház. -Nemesdéd Nagykaniz...
17 500 000 HUF
109 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nemesvidi családi ház hirdetés (93797133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1982 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #164577 hivatkozási számú nemesvidi családi ház. -Nemesvid Somogy vá...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zákányi családi ház hirdetés (67755479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 5
Az Openhous Ingatlan Iroda eladásra kínálja 161907 számú családi házat Zákányban. Az ingatlan utcafront fele enyhe lejtésű telk...
27 950 000 HUF
256 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zákányi családi ház hirdetés (28394957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 4603 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Ingatlan Iroda eladásra kínálja Zákányban Tölös hegyen a 161310 számú lakóház kert ingatlant. Az ingatlan Zákány ...
7 500 000 HUF
197 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vízvári családi ház hirdetés (74969972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 2929 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #170201 hivatkozási számú vízvári családi ház. Vízváron kínálom elad...
18 000 000 HUF
197 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszakácsi családi ház hirdetés (47549256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2242 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168688 hivatkozási számú nagyszakácsi családi ház. Nagyszakácsi cse...
9 000 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zicsi családi ház hirdetés (53829217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2095 m2
Szobaszám: 4
Zics községben Tabtól mindösszesen 8 km távolságra eladó egyszintes, önálló 75 nm-es családi ház. Az 1958-ban épült vegyes fala...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bálványosi családi ház hirdetés (43983444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk egy különleges lehetőséget, egy tágas, többfunkciós ingatlant Bálványoson, a Balatonparttól kevesebb, mint ...
69 000 000 HUF
320 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Andocsi családi ház hirdetés (93535945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1910 m2
Szobaszám: 2
Andocson ebben az élhető kis községben eladó bontandó családi ház. Az 1960-as években épült 48 nm-es tégla épület erősen felújí...
3 650 000 HUF
76 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (99431915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 568 m2
Szobaszám: 6
Balaton déli parton, Siófokon, 245 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan Siófok központi üdülőövezetében, a Balaton-parttól 200 ...
395 000 000 HUF
1 612 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (97787647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 6
Kaposváron 148 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan a város kertvárosi részén a sportcsarnok közelében helyezkedik el, forgalom...
80 446 005 HUF
591 514 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (47455514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Megvételre kínálok a Balaton déli partján, Fonyódon egy balatoni panorámás, kétgenerációs családi házat! a 2001-ben épült épüle...
129 000 000 HUF
494 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri családi ház hirdetés (55445455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Balatonkeresztúron a központhoz közel az Iskola utcában eladó egy jó állapotú, felújított, egyszintes, összesen 115 nm-es csalá...
85 000 000 HUF
739 130 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (87477976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Energiatakarékos otthonok a balatontól 1 km-re! SZAKASZOS fizetés, csak az elkészült állapotot kell fizetni! EGYEDI és leny...
125 000 000 HUF
1 190 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (82997433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
110 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári családi ház hirdetés (17262188)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
129 000 000 HUF
1 172 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Somogy megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Somogy megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.