Eladó ház Somogy megye (2466 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 466 db
Eladó Balatonszemesi családi ház hirdetés (33923772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Balatonszemesen téglafalazatú, szigetelt, 137 m2-es, két szintes, délkeleti tájolású, 747 m2-es telken, Önálló, 2 nappali + 4 h...
149 000 000 HUF
1 087 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki sorház hirdetés (44244443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 361 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 9
+++ Üzletház eladó siófokon, frekventált helyen +++2 üzlethelység 4 lakás, kiszámítható megtérülés, jelenleg is működő! Teljesk...
290 000 000 HUF
803 324 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (92527393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 5
Családi ház eladó Siófokon a csendes, kertesházas övezetbenSiófokon eladó egy 75 %-os készültségű tetőteres családi ház. a ház ...
72 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (33785737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 444 m2
Telekterület: 1696 m2
Szobaszám: 7
Igényes, tágas, napos családi ház Siófokon várja új lakóit. Napfényben úszó nappali, amerikai konyha, 5 háló, dolgozószoba, bel...
1 000 000 EUR
805 573 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (63793326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 2439 m2
Szobaszám: 3
Balatonszabadi legszebb háza eladó! Az egyik legkedvesebb balatonparti kis falu központjához közel, csendes, nyugodt utcában eg...
225 000 000 HUF
1 704 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Öreglaki egyéb ház hirdetés (28794375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 14459 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton vonzáskörzetében a Déli part közelében, Öreglakon eladó egy 14. 459 Nm földterülettel rendelkező tanya. Az ingatlan...
16 000 000 HUF
242 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Barcsi kastély hirdetés (62843379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 6
Barcs patinás utcájában Kúria eladó -300nm. Alapterületü 6 szobás -300nm. Szuterén, -300nm. Beépíthető tetőtér -1000nm. Gondoz...
80 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi családi ház hirdetés (74635479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 148 m2
Szobaszám: 3
A Balaton déli partján, Balatonfenyves kedvelt, csendes részén eladó, kertkapcsolatos társasházi lakás. Az ingatlan felosztása:...
49 900 000 HUF
767 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (47394464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 3
Siófok belváros közeli részén, mégis rendkívül nyugodt utcában eladó új építésű családi ház. Az ingatlan elosztása kis alapterü...
72 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (89252977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5
Fonyódliget kedvelt részén eladó kétgenerációs felújítandó családi ház. Az ingatlan felosztása: felső szint: konyha, nappali, 2...
69 900 000 HUF
349 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói családi ház hirdetés (45933814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Balatonszárszón eladó bruttó 66nm, új építésű, önálló családi ház -Lke 5- lakóövezetben. 250Nm privát kert és gépjármű parkoló...
56 500 000 HUF
856 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kadarkúti családi ház hirdetés (53733444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4659 m2
Szobaszám: 2
Kadarkúton egy részben felújított családi ház azonnal költözhető és biroktba vehető! Kadarkút csendes utcájában kínálok megvé...
43 500 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (25543831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Siófok Aranypart egyik legjobb helyen, vízközeli a szabad strandtól kb 50m. Családi házat kínálok megvételre tulajdonostól. A ...
289 900 000 HUF
1 115 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (47899335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 12
A varázslatos balatontól 400 méterre eladó többszintes ikerház egyik fele. Az alsó szinten fényárban úszó nappali, térelválaszt...
169 000 000 HUF
704 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (45336443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 9
Siófokon, 310 m2-es, 2 egységes lakóépület eladó. Az ingatlan a település aranyparti üdülőövezetében, frekventált helyen, mégis...
549 000 000 HUF
1 770 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (36473946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma