Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 15 millióig (222 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 222 db
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (29724324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (97476794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1792 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Fehérgyarmaton a 491 számú út közelében, csendes utcájában egy családi házat. A lakó épület felújítása elke...
8 500 000 HUF
123 188 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (29553859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben csendes nyugodt környezetben egy 102 nm-es 4 szoba, konyha, ...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (42434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ajakon egy 65 nm-es, vályogból épült, 2 szoba, konyha, közlekedő, kamra elosztású, teljesen felújítandó csal...
7 990 000 HUF
122 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (54374783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben a Nagy-morotva mellett, Tokajhoz 4 km-re családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy vegy...
4 900 000 HUF
98 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ököritófülpösi családi ház hirdetés (38334726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2454 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ököritófülpösön egy felújítandó családi házat. 1993 Ban épült, cseréppel fedett. Az alsó szinten 2 nagyszoba...
11 500 000 HUF
133 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gulácsi családi ház hirdetés (99237442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gulács településen egy 1979-ben téglából épült családi házat. 2021-Ben felújításra került a konyha és fürdős...
12 000 000 HUF
109 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (29373524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1792 m2
Szobaszám: 1
Kedvező áron telek árban eladó ház Fehérgyarmaton. Megvételre kínálok Fehérgyarmat kedvelt utcájában egy családi házat. a lakó ...
8 500 000 HUF
121 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátrohai családi ház hirdetés (21314662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 3505 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Pátrohán egy nagy családi házat. a vályogból épület kb. 100 m2-én kialakításra került 3 szoba, előszoba, fol...
8 900 000 HUF
85 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (67447453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2269 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dombrádon egy vályogból épült, palával fedett családi házat. a 70 m2en helyet kapott 2 szoba, konyha étkező,...
6 500 000 HUF
92 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (92871399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Demecserben egy 86 nm-es, szilikátból épült 3szoba, nappali, fürdő+wc, konyha+ebédlő, közlekedő elosztású cs...
12 990 000 HUF
151 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (84833996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben a Vörösmarty utcában csendes nyugodt környezetben egy 102 nm...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (53772275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Gálya utca 2/c alatt eladó egy osztatlan közös tulajdonban lévő, kétlakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a hasz...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beregsurányi családi ház hirdetés (74356843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Tipp - topp házikó Beregsurányban várja új lakóinak érkezését! Egyeztess időpontot a megadott számok egyikén és nézzük meg! ☎ ...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beregsurányi családi ház hirdetés (49456523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Varázsold újjá a Kék Villám régi fényét Beregsurányban! Akár vállalkoznál, akár beköltöznél, a hely adott! Sok Kárpátaljai kény...
11 000 000 HUF
127 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Barabási családi ház hirdetés (89215748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted