Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 15 millióig (222 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 222 db
Eladó Nagyecsedi családi ház hirdetés (37154333)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1766 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nagyecsed központjában, a főútról nyíló utca elején egy jó elhelyezkedésű családi ház. Az ingatlan 115 m² alapterületű, ...
13 000 000 HUF
113 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócspetri családi ház hirdetés (37392793)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Hullámpala tető - Fa és műanyag nyílászárók - 2 szoba - Konyha - Nappali- ét...
14 700 000 HUF
183 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (93436334)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2035 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Nyírmadán – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk egy 77 m²-es, 2035 m²-es telken fekvő családi házat Nyírm...
12 000 000 HUF
155 844 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérki családi ház hirdetés (73235955)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 105 m²-es családi ház 2183 m²-es telken Mérken. 14. 000. 000Ft helyett 12. 000. 000Ft Az ingatlan nyugodt környezetb...
12 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (24638398)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2818 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Vásárosnamény városában! Ha nyugodt környezetben keres otthont, ahol a tér és a termész...
15 000 000 HUF
159 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszarádi családi ház hirdetés (91836575)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 2
Tiszarádon családi ház eladó. Megvételre kínálok Tiszarád csendes utcájában egy vályogból épült és cseréppel fedett családi ház...
7 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisnaményi családi ház hirdetés (23976348)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 5025 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisnamény település központjában! Kisnamény szívében kínálunk megvételre egy per- és tehermentes, azonnal bi...
14 490 000 HUF
152 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyecsedi családi ház hirdetés (79747963)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház nagy telekkel – kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára! Eladásra kínálunk egy 105 m² h...
11 990 000 HUF
114 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (75749634)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (73826989)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (65535762)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 2217 m2
Szobaszám: 1
Döge Fő utcán eladó, egy teljesen felújítandó 61 m2-es, , ingatlan. a tágas, kerttel rendelkező ingatlan remek helyen fekszik, ...
5 900 000 HUF
96 721 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Besztereci családi ház hirdetés (43484384)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2907 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Beszterecen eladó! Megvételre kinálok Beszterec Fő utcáján egy vályogból épült palával fedett családi házat. a 82 ...
10 900 000 HUF
149 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (35243235)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Kis családi ház eladó Mátészalka kedvelt környékén. Megvételre kinálok Mátészalkán egy téglából épült cseréppel fedett családi...
11 900 000 HUF
228 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlövői családi ház hirdetés (93796233)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2820 m2
Szobaszám: 2
Nyírlövő településen kínálok eladásra egy netto 70 nm-es családi házat. Az ingatlan az 1960-as évekbe vályogból épült, alapja k...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vállaji családi ház hirdetés (77528386)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújított, tágas családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 3 szobás, 90 nm-es, kiváló elosztású, világos és nap...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hetefejércsei családi ház hirdetés (93397467)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Hetefejércsén egy 85 m²-es, 2002-ben épült, téglából készült családi ház. Az ingatlan 2 szobával, valamint nagy méretű t...
13 900 000 HUF
163 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmihálydi családi ház hirdetés (36152947)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1331 m2
Szobaszám: 2
Nyírmihálydi főutcáján, családi ház, kert, garázs eladó! Nyírmihálydi település, a "falusi CSOK programban résztvevő települé...
11 750 000 HUF
195 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (37563335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagyhalász csendes utcájában egy tornácos parasztházat, nagy telekkel! Az ingatlan főbb jellemzői:- telek mé...
8 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37272843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó telek áron ingatlan egy osztatlan közös tulajdonban lévő, két lakásos lakóház belső udvari felőli, keleti része, a haszná...
13 900 000 HUF
152 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?