Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 15 millióig (222 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 222 db
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (23728647)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4272 m2
Szobaszám: 2
Eladó építési telek Szakolyban, a József Attila utcában. A telek 4272 nm területen fekszik, 35 méter az utcafronti szélessége...
2 900 000 HUF
64 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (39719314)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, 102 nm alapterületű, 3 szobás családi ház Ibrányban. Az ingatlanról: - Tufa és tégla falazatú - Pala héjaz...
14 900 000 HUF
146 078 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39128349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vályog falazatú, felújítandó családi házat Kemecsén. Az ingatlanról: -1487 nm-es telken fekszik -83 nm a...
11 900 000 HUF
143 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőladányi családi ház hirdetés (61558385)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 2
Mezőladányban kínálok eladásra egy 87 nm-es, 1889 nm-es telken fekvő családi házat. Az ingatlan betonozott alapra épült téglábó...
15 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Géberjéni családi ház hirdetés (29377189)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Géberjén központi részén eladásra kínálok egy 80 nm, kétszobás családi házat. Az ingatlan folyamatos felújításon esett át, mely...
13 000 000 HUF
144 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (43923754)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Dögében kínálok eladásra egy 80 nm-es családi házat. Az ingatlan eddig presszóként üzemelt és belső terei így maradtak kialakít...
12 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétközberencsi családi ház hirdetés (35495587)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 2202 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Rétközberencs mellékutcájában 2 család számára megfelelő családi házat. Az ingatlanban 6 szoba, 2 konyha, 2 kö...
8 500 000 HUF
60 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (79984627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Mándokon csendes, de mégis központhoz közeli utcában egy 73 nm-es családi házat. Az ingatlanban 2 szoba, főzőf...
9 500 000 HUF
114 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátyusi családi ház hirdetés (24444139)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 5293 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Mátyus község külterületén egy 83 nm-es tégla építésű felújítandó családi házat. Elrendezésében 3 szoba, köz...
4 000 000 HUF
42 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (92344125)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 7617 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy nettó 97 nm-es szilikát építésű felújítandó családi házat Vásárosnamény-Vitka településén. a lakóházban 2 ...
11 500 000 HUF
104 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lónyai családi ház hirdetés (54433442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Lónyán kínálok eladásra egy jó elosztású 80 nm-es családi házat. Az ingatlan az 1966 évek táján épült vályog falazattal, kőporo...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Papi családi ház hirdetés (63756469)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Ön szeretne egy nyugalmas, zöld övezetben, jó közösségű, városhoz közeli faluban élni? Akkor itt egy újabb lehetőség! Szabolcs-...
12 900 000 HUF
215 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Papi családi ház hirdetés (72763939)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Pap településen kínálok eladásra egy 72, 5 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan 1985 -ben épült Szilikát falazattal, beto...
14 200 000 HUF
157 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lövőpetri családi ház hirdetés (77654514)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2153 m2
Szobaszám: 2
Lövőpetri csendes, zöld övezetében eladó egy felújítás alatt lévő családi ház. Az ingatlan az elmúlt évben, , új tetőrendszert ...
4 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavidi családi ház hirdetés (64494533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2551 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye Tiszavid településen egy 2005 ben Téglából épült családi házat. Az ingatlan el...
9 900 000 HUF
123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lónyai családi ház hirdetés (37289776)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4929 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház eladó Lónyán! Az ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében, Lónya városában található, az Árpád úton. a haszn...
4 000 000 HUF
40 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lónyai családi ház hirdetés (43539297)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2932 m2
Szobaszám: 2
Lónya csendes környékén kínálok eladásra egy 1960-as években épült 70 nm -er nagyságú ingatlant. a felújítandó ház alapja kő, f...
2 200 000 HUF
27 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (56215928)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Dögében kínálok eladásra egy 80 nm alaptarületű családi házat. Az ingatlan vályog falazattal épült, alapja kő, tetőrendszere pa...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakerecsenyi családi ház hirdetés (85449293)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2323 m2
Szobaszám: 2
Tiszakerecsenyben kínálok eladásra egy nettó 66 nm alapterületű családi házat, mely egy 2323 nm-es telken helyezkedik el! Az in...
3 500 000 HUF
43 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal