Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig (607 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 607 db
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (29369434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajai családi ház hirdetés (57337944)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnal költözhető, kész OTTHON Ha eddig csak nézegettél most kell lépned. Ez nem egy átlagos ház ez egy, ahol már holnap kezd...
11 900 000 HUF
113 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (82349499)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rohodi családi ház hirdetés (24656596)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teremtse meg álmai otthonát Rohod legcsendesebb utcájában! Eladásra kínálunk egy 140 nm-es, tágas családi házat, amely tökéle...
22 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriapócsi családi ház hirdetés (26328541)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Vidéki hangulat, hatalmas telek, a saját otthonod ALAPJA! Eladó egy 120 nm-es, földszintes családi ház 1600 nm -es, tágas telk...
20 700 000 HUF
166 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (27362772)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (43542363)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (27397716)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2883 m2
Szobaszám: 2
Falusi idill és rengeteg lehetőség kölcsén! Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező családi ház a festői Kölcse Fő ut...
9 650 000 HUF
137 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (47982567)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 2
Ibrány csendes, nyugodt környékén eladó egy összkomfortos családi ház, amely kiváló lehetőség mindazok számára, akik saját ízlé...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kömörői családi ház hirdetés (72554986)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3093 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kömörő – 2+1 szobás, felújítandó családi ház eladó (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) 2+1 szoba – felújítandó állapot Kömörő főutc...
13 000 000 HUF
139 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszekeresi családi ház hirdetés (75729433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Kisszekeresen – Referenciaszám: M319912 Formálja saját ízlésére új otthonát! Eladásra kínálunk Kisszekeres eg...
8 700 000 HUF
120 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (63344763)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Nagykálló egyik legfrekventáltabb, központi részén, az újonnan megépült Kulturális Központ közvetlen közelében kínálok eladásra...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (89854475)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Alacsony rezsi, teljes nyugalom? Találja meg álmai otthonát Kölcsén! Kölcse szívében, a Templom köz egyik legcsendesebb szegle...
11 900 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kérsemjéni családi ház hirdetés (27935433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 4234 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Templomkerti nyugalom, saját dióliget és gazdálkodási lehetőség Kérsemjénben Leírás: Szatmár szívében, a festői Kérsemjénben el...
11 000 000 HUF
105 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (32892824)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1265 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszavasváriban Eladó felújításra váró, ingatlan nagy telekkel, 1265 m2 sok lehetőséggel. a ház 3 szobás 90 nm alapterületű. A...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (94867486)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: 3
Demecser egyik nagyon jó, csendes utcájában eladó családi ház! Megvételre kínálok Demecser nyugodt, rendezett környékén egy 2...
18 500 000 HUF
205 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbélteki családi ház hirdetés (33291425)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nyírbélteken 80m2-és családi ház, csendes utcában, barátságos szomszédsággal. Az ingatlan kiváló lehetőséget ...
5 900 000 HUF
51 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (64524425)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 2
Nagykálló központjában eladó egy 90 nm alapterületű családi ház, 395 nm-es, könnyen kezelhető telken. Az ingatlan jelenlegi el...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírkarászi családi ház hirdetés (64185664)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 1
Nyírkarászon egy családi ház hatalmas telekkel eladó. Nyírkarász csendes, nyugodt részén eladó egy 82 m2 családi ház, amely k...
11 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (47224753)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2468 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Olcsván! RENDKÍVŰL kedvező ÁR! ! ! Felújított belső, nagy telek, nyugodt környezet! Olcsván, csendes ut...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.