Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig (607 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 607 db
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (32587393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93242249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (53435542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hetefejércsei családi ház hirdetés (33379384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1777 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Hetefejércsén. Tehermentes, azonnal költözhető. Vásárosnaménytól 18 km Fehérgyarmattól 21 km helyezkedik el.
16 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (92973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központ közelében, aszfalt út mentén kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, de nagy lehetőségeket rejtő, igé...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74863922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, központ közelében, 65 nm-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyhás családi ház eladó. Vegyes falazatú (tégla és vályog...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (23534944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 3490 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Buj község központi részén, eladó egy 74 nm-es 2+1 szobás, vegyes falazatú, 74 nm-es 2+1 szobás, nagy konyhás, külön főzőfülkés...
15 500 000 HUF
209 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (86443837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász és Ibrány között 49 + 8nm-es, 2 külön nyíló, járólap, hajópadló és pvc burkolatú, műanyag nyílászárós, gázkonvektor ...
20 000 000 HUF
350 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (97726447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Gávavencsellő déli részén eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-ben épült, a ház eleje terméskő alapra, ...
22 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (53239785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2890 m2
Szobaszám: 2
Nyírtasson családi ház eladó, vagy cserélhető kisebb házra vagy lakásra értékegyeztetéssel. Megvételre kínálok Nyírtasson egy v...
9 500 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fényeslitkei családi ház hirdetés (79919977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2764 m2
Szobaszám: 4
Fényeslitke aszfaltozott szép utcájában rendezett környezetben akadálymentesített, szép állapotú családi ház eladó! - Építés év...
24 900 000 HUF
172 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogáti családi ház hirdetés (43665833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 4679 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló parasztház hatalmas telken, Nyírbogát csendes, barátságos részén! Természetközeli, nyugodt környeze...
13 000 000 HUF
209 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (13244254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas családi ház melléképületekkel, dupla garázzsal és rengeteg lehetőséggel! Eladó egy masszív szerkezetű, kívülről...
25 000 000 HUF
301 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tyukodi családi ház hirdetés (22373386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2736 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos vályogház terméskő alappal, nagy telekkel és kúttal - remek lehetőség vidéki nyugalomra vágyóknak! Eladásra kí...
5 700 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (66214812)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Balkány csendes utcájában – 70 m², 2 szoba Érdeklődni az alábbi telefonszámokon vagy üzenetben lehetséges! ...
16 900 000 HUF
241 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (93734945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyírbátor csendes utcájában egy 110 nm-es családi ház, mely 1543 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1968-ban épül...
24 500 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal