Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig (609 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 609 db
Eladó Urai családi ház hirdetés (12627577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3645 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Urán egy 2022-ben felújított családi házat, 3645 m2 méretű telken. Az elektromos vezetékek cserélve lettek,...
16 900 000 HUF
241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (87565632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, egy 75 nm-es családi házat. Az ingatlanban 2 szoba, előtér,...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (17695931)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás családi ház Nyíregyháza- Oroson Megvételre kínálok egy 51 nm-es, 1, 5 szobás családi házat Nyíregyháza Oroson...
23 000 000 HUF
450 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (53785536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1768 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó, Demecser kedvelt utcájában. Demecserben értékegyeztetéssel nagyobbra, több szobásra cserélhető. M...
17 800 000 HUF
237 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (22374924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 2882 m2
Szobaszám: 3
Családi ház üzlethelyiséggel Tiszateleken eladó Megvételre kínálok Tiszatelek-Kétérköz részén egy1976-ban tufából épült családi...
24 500 000 HUF
197 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (54374783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben a Nagy-morotva mellett, Tokajhoz 4 km-re családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy vegy...
4 900 000 HUF
98 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ököritófülpösi családi ház hirdetés (38334726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2454 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ököritófülpösön egy felújítandó családi házat. 1993 Ban épült, cseréppel fedett. Az alsó szinten 2 nagyszoba...
11 500 000 HUF
133 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gulácsi családi ház hirdetés (99237442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gulács településen egy 1979-ben téglából épült családi házat. 2021-Ben felújításra került a konyha és fürdős...
12 000 000 HUF
109 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (29373524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1792 m2
Szobaszám: 1
Kedvező áron telek árban eladó ház Fehérgyarmaton. Megvételre kínálok Fehérgyarmat kedvelt utcájában egy családi házat. a lakó ...
8 500 000 HUF
121 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátrohai családi ház hirdetés (21314662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 3505 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Pátrohán egy nagy családi házat. a vályogból épület kb. 100 m2-én kialakításra került 3 szoba, előszoba, fol...
8 900 000 HUF
85 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (67447453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2269 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dombrádon egy vályogból épült, palával fedett családi házat. a 70 m2en helyet kapott 2 szoba, konyha étkező,...
6 500 000 HUF
92 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (46743948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Kisvárda közkedvelt, csendes környékén, központtól pár száz méterre családi ház eladó. Megvételre kínálok Kisvárdában a Szív ut...
17 800 000 HUF
306 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (55717243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 3
❗❗ Eladó családi ház Fehérgyarmat! ❗❗ Megvételre kínálunk Fehérgyarmat kertvárosi részén található 3 szobás családi házat! A...
24 990 000 HUF
238 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (85235537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2590 m2
Szobaszám: 3
Hagyd a felújítást! Ebben a házban mindent felújítottak, már csak a bútorokat kell megrendelned! ☎️ 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Va...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (84927792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó családi ház Fehérgyarmaton. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
22 490 000 HUF
224 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (92871399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Demecserben egy 86 nm-es, szilikátból épült 3szoba, nappali, fürdő+wc, konyha+ebédlő, közlekedő elosztású cs...
12 990 000 HUF
151 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (71576445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, a Czuczor Gergely utcában egy 75 nm-es családi házat. Az in...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal