Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig (607 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 607 db
Eladó Nyírkarászi családi ház hirdetés (93221387)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 1
Nyírkarászon felújítandó családi ház eladó, nagy telekkel! Nyírkarász csendes, nyugodt részén eladó egy 82 m2 felújítandó csa...
11 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (78454287)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3222 m2
Szobaszám: 2
Nagycserkesz központjában eladó egy rendkívül sok lehetőséget rejtő, dupla telken fekvő, gondosan karbantartott ingatlan. A 3...
11 900 000 HUF
297 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (99338725)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2489 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírjákón nyugodt környezet, tágas lehetőségek! Nyírjákó csendes, nyugodt utcájában, a gyönyörű környezetbe...
19 000 000 HUF
165 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (67931947)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkeszi családi ház hirdetés (25777433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4274 m2
Szobaszám: + 2 fél
Berkesz északi részén eladó egy 54 m2-es, 2 szobás családi ház! Az ingatlan 2000-ben épült, beton alapra, szilikát falazattal...
14 500 000 HUF
241 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (23379853)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (38736455)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (66336874)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 3995 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Nyírtass központjában eladó egy 360 nm-es, 5 szobás családiház. A 19. Századi alappal rendelkező főépület szerkezete igen mas...
21 000 000 HUF
58 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (43236488)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (37243313)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2883 m2
Szobaszám: 2
Falusi idill és rengeteg lehetőség kölcsén! Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező családi ház a festői Kölcse Fő ut...
9 650 000 HUF
137 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (11327733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírkarászi családi ház hirdetés (85897792)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 1
11 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaberceli családi ház hirdetés (97822495)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3628 m2
Szobaszám: 3
A Rétköz gyöngyszeme - Otthon Tiszabercel legmagasabb pontján Eladásra kínálom ezt a különleges hangulatú, 85 m2 hasznos alapt...
19 900 000 HUF
234 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (73738973)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5700 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház Nyírbogdányban - Ahol még a gyümölcsfák is jól érzik magukat! Alapterület: 105 nm - Bőven elférsz, még ha néha el i...
24 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (24878474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált Bököny egyik csendes, rendezett környékén egy 72 nm-es, rendkívül hangulatos, hagyományos építésű családi ház. Ez ...
17 300 000 HUF
240 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (77542317)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölcsei családi ház hirdetés (16363575)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2247 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Alacsony rezsi, teljes nyugalom? Eladó 56 nm-es családi ház Kölcsén! Leírás: Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal rendel...
11 900 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (44983136)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1274 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szakolyban, kedvező áron! Szakoly csendes, barátságos részén, a kínálunk megvételre egy felújítandó, kétszin...
20 000 000 HUF
172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53345497)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsbákai családi ház hirdetés (84963323)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1895 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szabolcsbáka központjában eladó egy 3 szobás, 95 m2-es családi ház. Az ingatlan 1978-ban épült, falazata B30-as tégla, a tető...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.