Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 35 millióig (1000 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 000 db
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74863922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, központ közelében, 65 nm-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyhás családi ház eladó. Vegyes falazatú (tégla és vályog...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (52893522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Nyírpazony frekventált részén eladó egy 2463 nm-es, teljes közműves telek, rajta egy 70 nm-es családi házzal! A vegyes falazat...
26 000 000 HUF
371 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76823757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Mandabokorban eladásra kínálok egy összesen 5487 nm-es telekterületen fekvő, 110 nm-es, vegyes fa...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ófehértói családi ház hirdetés (67977677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2792 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Ófehértón. Csendes, nyugodt környezetben, Ófehértón kínálok eladásra egy akár két generációnak is megfelelő ...
25 900 000 HUF
221 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (84234147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú családi ház Kemecse belvárosában! Kemecse központjában, csendes, jól megközelíthető utcában kínálok megvétel...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54464283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Mandabokorban 110 nm-es, 3 szobás, járólap és parketta burkolattal rendelkező, fa nyílászárós és fa bejárati ajtókk...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73951465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (23534944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 3490 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Buj község központi részén, eladó egy 74 nm-es 2+1 szobás, vegyes falazatú, 74 nm-es 2+1 szobás, nagy konyhás, külön főzőfülkés...
15 500 000 HUF
209 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (77797493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2+ 8 fél
Leírás Nagycserkesz kedvelt utcájában eladó egy 214 nm-es, szintes, felújítás alatt álló, vállalkozásra is alkalmas, önálló cs...
33 900 000 HUF
158 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (52736579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1836 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Nagyhalász között eladásra kínálunk egy jó állapotú, 74 nm-es, vályogtégla falazatú, 2 szoba + nappali, étkezős, já...
27 500 000 HUF
371 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki családi ház hirdetés (87334764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Tiszalök régi üdülőterületén Megvételre ajánlok egy lakóház, udvar besorolású, téglaépítésű, 80 nm-es, 2 szoba, Nappalis, fürdő...
26 500 000 HUF
331 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (57323289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Kemecs központi részén aszfaltozott úton 100 nm-es 2 szoba konyha, étkezős, járólap, parketta burkolattal, részben műanyag nyíl...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (86443837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász és Ibrány között 49 + 8nm-es, 2 külön nyíló, járólap, hajópadló és pvc burkolatú, műanyag nyílászárós, gázkonvektor ...
20 000 000 HUF
350 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (44336741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kemecsén, megvételre kínálunk egy 96 nm-es, 2+ 1 szobás, tégla építésű, járólapokkal és laminált lapokkal burkolt, gázkonvektor...
27 000 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (97726447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Gávavencsellő déli részén eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-ben épült, a ház eleje terméskő alapra, ...
22 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (53239785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2890 m2
Szobaszám: 2
Nyírtasson családi ház eladó, vagy cserélhető kisebb házra vagy lakásra értékegyeztetéssel. Megvételre kínálok Nyírtasson egy v...
9 500 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.