Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig (1231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 231 db
Eladó Buji családi ház hirdetés (43347777)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 2
Költözz családi házba egy garzon árán! Ne maradj le költségmentes ingatlan! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 ...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (97779347)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2280 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Mándokon, főúthoz, postához közeli, polgárias környéken, egy, az 50 -es években vegyes falazatból épült (vál...
27 900 000 HUF
310 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyecsedi családi ház hirdetés (79747963)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház nagy telekkel – kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára! Eladásra kínálunk egy 105 m² h...
11 990 000 HUF
114 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (49457144)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 2
Nagykálló központi részén eladásra kínálok egy 83 m2, kétszobás családi házat, amely egy 306 m2 telken helyezkedik el. Az ingat...
27 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírturai családi ház hirdetés (84392233)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 3
Karbantartott, Falusi CSOK - ra alkalmas családi ház Nyírtura központjában, jó szomszédokkal várja új tulajdonosát! 0 6 3 0 2...
44 500 000 HUF
483 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlövői családi ház hirdetés (51214329)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2834 m2
Szobaszám: 3
Nyírlövő csendes átmenő forgalomtól mentes utcájában kínálok eladásra egy nettó 126 nm-es családi házat. Az ingatlan falazata v...
21 700 000 HUF
155 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (75749634)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (72574251)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (12393424)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (61435674)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 1963-ban épült, vályog falazatú, összkomfortos ingatlant, amely ideális választás lehet mindazok számára,...
28 000 000 HUF
417 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (54312187)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (57994534)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (74437937)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1234 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó, de rengeteg lehetőséget rejtő családi ház Mátészalka kedvelt részén, a Jókai utcában! Eladásra kínálok Mátészalk...
24 990 000 HUF
438 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (13645559)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balkányban - 85 nm-es, gondosan karbantartott otthon hatalmas telekkel! Balkány csendes, rendezett részén el...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (14433737)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (69845449)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93537742)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 225 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Nyíregyháza- belváros aszfaltos út mentén, családi, - társasházak és intézmények, üzletházak szomszédságában találh...
29 000 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (43895396)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93339343)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (37359337)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal