Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig (1231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 231 db
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (23513651)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 4355 m2
Szobaszám: 2
Bököny fő utcájában 2 szobás, vegyes falazatú, részben fa és műanyag nyílászáróval redőnnyel szerelt családi ház, cserép kályha...
18 900 000 HUF
258 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (32988453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: 1
Biri Csendes részén 1 szobás, fürdőszobás, fedett teraszos, részben műanyag nyílászárókkal, redőnnyel szerelt, gázkonvektoros f...
9 900 000 HUF
471 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (78849793)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Tiszaeszláron, a központhoz közel! Kényelmes, 104 m2-es családi ház eladó Tiszaeszláron, csendes, mégis a k...
29 900 000 HUF
287 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (23584296)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint szeretnék befejezni álmaik otthonát! Nyíregyháza egyik legkedveltebb, dina...
43 900 000 HUF
337 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsi családi ház hirdetés (59834744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvásárolható egy Sz. -Sz. -Bereg vármegye - Szabolcs községi befektetési vagy üzleti célra alkalmas ingatlan, mely a Tisza fo...
79 000 EUR
244 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nábrádi családi ház hirdetés (27391441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó tágas családi ház Nábrádon! Csendes mellékutcában, mégis kiváló lokációval kínálok megvételre egy 120 m² nettó fűthető a...
22 390 000 HUF
186 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (39844747)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház + építési telek Csengerben! Csendes, nyugodt utcában kínálok megvételre egy tágas családi házat, hozzá tarto...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (73333676)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas családi ház Fehérgyarmat kertvárosi részén – ahol a nyugalom és a kényelem találkozik! Szeretne egy helyet, ahol a város...
37 990 000 HUF
253 266 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Méhteleki családi ház hirdetés (71122938)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Méhteleken, főút mellett – csupán 4 km-re a román–ukrán határátkelőtől! 80 M² alapterületű, tehermentes inga...
10 000 000 HUF
120 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (79323383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1099 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok Figyelem! Kitűnő lehetőség! Megvételre kínálok Nagyhalász csendes utcájában egy 119 nm-es 4 szoba +nappalis csal...
23 000 000 HUF
193 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (99897479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyíregyházától 10 percnyi autóútra található Nagykállóban kínálok megvételre egy önálló családi házat a következő paraméterekke...
25 000 000 HUF
342 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (99459235)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Kemecsén a Petőfi utcán eladó egy tégla építésű, 96 nm-es, 2+1 szobás családi ház, 600 nm-es telekterülettel. A ház további je...
27 000 000 HUF
281 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kállósemjéni családi ház hirdetés (18264524)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Kállósemjén központjának közelében eladó egy 75 nm-es, jelenleg (60 nm-es lakótérrel rendelkező) 2 szobás családi ház, 1069 nm-...
22 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (55334534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Ságvári kertvárosban eladó egy 46 nm-es, 1+1 szobás vályog építésű ikerház, 400 nm-es telekterülettel. A ház továb...
36 000 000 HUF
782 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39134852)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától pár percre Császárszálláson (Butykán) eladó egy 1990-ben téglából épült, 3 szoba +nagy konyhás, egyedi gáz +vegy...
33 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (76764355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Nagycserkesz fő utcáján eladó egy tégla építésű, szintes, fa hőszigetelt nyílászárókkal felszerelt, gáz + vegyes tüzelésű kazán...
33 900 000 HUF
158 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (52974917)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 7822 m2
Szobaszám: 2
Nyírtelek elején eladó egy két helyrajzi számon található 7822 nm-es telekterületen elhelyezkedő 80 nm-es, 2 szobás, egyedi gáz...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (81296379)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 5100 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy hangulatos, L-alakú tégla alapozású vályogház, amely azonnal költözhető és teljes berendezéssel együtt várja új tulaj...
20 500 000 HUF
168 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tyukodi családi ház hirdetés (64355897)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1374 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó betonalappal rendelkező vályog parasztház, vidéki nyugalommal és hatalmas lehetőségekkel! Eladásra kínálunk ...
4 000 000 HUF
86 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakerecsenyi családi ház hirdetés (16144473)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 5760 m2
Szobaszám: 2
Tiszakerecseny fő utcáján kínálok eladásra egy 1960 as években épült nettó 89 nm-es családi házat. Alapja faragott kő, falazta ...
8 500 000 HUF
85 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.