Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig (1232 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 232 db
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (79749112)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
✨ Belvárosi gyöngyszem – teljes körűen felújított családi ház eladó Nyíregyházán! ✨ Nyíregyháza belvárosában, egy osztatlan kö...
44 900 000 HUF
670 149 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (94347272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan 1988-ban épült, szilikát falazattal. Felújítandó állapotban van. a házhoz pince és garázs is tartozik. Fűtés gáz-ko...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (77631346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (36636752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Vásárosnaményban! Vásárosnamény főúthoz közeli részén, 578 m²-es telken kínálunk megvételre egy önálló család...
12 900 000 HUF
107 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (33325442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre egy 120 m2 lakóingatlant. 1...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (41895973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy téglából és vályogból épült cseréppel fedett családi házat. a 91 m...
17 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvarsányi családi ház hirdetés (35389724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2062 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház Kisvarsányban Tökéletes otthon csendes környezetben! Kínálatunkban szereplő ingatlan Kisvarsányban, egy nyugodt, csal...
13 500 000 HUF
133 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49943993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 486 m2
Szobaszám: 1
Eladó ház Nyíregyházán -Csendes, nyugodt környezetben. Nyíregyházán, a városhoz közel /a Simai út környékén/ eladó egy 42 nm-s...
35 990 000 HUF
856 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói ikerház hirdetés (32713984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: 3
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (36419347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 335 m2
Telekterület: 2264 m2
Szobaszám: 6
Vásárosnamény Gergelyiugornyán, az 2264 nm-es területen, 2 szintes új építésű 210 nm-es épület és egy 125 nm-es felújítandó ház...
29 000 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (53771644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5700 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház Nyírbogdányban - Ahol még a gyümölcsfák is jól érzik magukat! Alapterület: 105 nm - Bőven elférsz, még ha néha el i...
24 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (46359731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petneházai családi ház hirdetés (46473875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1382 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Petneházán nyugodt környezet, kiváló elhelyezkedés! Petneháza egyik csendes, barátságos kis utcájában eladó ...
11 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (54282921)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári sorház hirdetés (48829712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 4+ 3 fél
Tiszavasváriban, a Kabay János utcán eladó egy tégla építésű felújítandó szintes, tetőtérbeépítéses 236 nm-es (hasznos alapterü...
15 900 000 HUF
67 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (23719746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (56618372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnali költözési lehetőség Buj központjában! ☎ 0 6 3 0/ 2 7 5-6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0/ 1 7 4-9 4 9 5 Irányár: 15. 500. 000 Fo...
15 500 000 HUF
212 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (67794944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2147 m2
Szobaszám: 2
Kedvező lehetőség! Eladó ház Tiszavasvári csendes részén nagy telekkel. Tiszavasvári nyugodt környékén eladó egy 56 m2-es, 2 ...
11 000 000 HUF
196 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (63443352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1689 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Vásárosnaményba! a város központi utcában található ingatlan, több lehetőséget is kínál. Bevásárlóközpontok k...
19 500 000 HUF
198 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (65458887)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?