Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 50 millióig (1301 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 301 db
Eladó Nagyecsedi családi ház hirdetés (79785399)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 2009 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy igazi családi otthon Nagyecsed szívében, mely 17 900 000 forintos irányáron keres gazdára. Ez a téglaépítésű h...
17 900 000 HUF
131 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (44732492)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Tiszaeszláron, a központhoz közel! Kényelmes, 104 m2-es családi ház eladó Tiszaeszláron, csendes, mégis a k...
29 900 000 HUF
287 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pusztadobosi családi ház hirdetés (77289774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 4144 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Pusztadobos egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1980-Ban épült családi ház. Az ingatlan kb. : 85 Nm, tartozik ho...
12 900 000 HUF
151 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (59793623)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Balkány központjához közel! Balkány szívéhez közel, mindössze néhány perc sétára található ez a 100 nm alapt...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (34796832)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 5700 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház Nyírbogdányban - Ahol még a gyümölcsfák is jól érzik magukat! Alapterület: 105 nm - Bőven elférsz, még ha néha el i...
24 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri családi ház hirdetés (48498447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5620 m2
Szobaszám: 2
Biriben, a település központjához közel, mégis csendes és nyugodt környezetben található ez a 75 négyzetméter alapterületű inga...
20 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94679717)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 4238 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs ingatlan hatalmas telekkel Nyíregyháza kedvelt kertvárosi övezetében! Nyíregyháza közkedvelt, csendes kertvárosi ...
39 900 000 HUF
362 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77373377)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 942 m2
Szobaszám: 4
Új építésű szerkezetkész családi ház új lakóparkban - kiváló ár-érték ARÁNY! Új lakóparkban 2026 áprilisában induló projektké...
37 900 000 HUF
386 734 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (32577927)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Vásárosnamény-Vitka csendes, rendezett részén eladásra kínálok egy 89 nm, vegyes falazatú, felújítandó családi házat. Az ingatl...
18 900 000 HUF
135 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (53779774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1946 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház Dombrád! a városban jó környéken található ingatlanra az elmúlt években felújításra volt szükség, nagy részben megtör...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (83436357)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1946 m2
Szobaszám: 3
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (46152475)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 6762 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy, megosztható telekkel Nyírbogdányban Nyírbogdányban eladásra kínálunk egy 100 m²-es, jó adottságokkal r...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyi családi ház hirdetés (23857567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2944 m2
Szobaszám: 2
Magy település csendes utcájában természetközeli, de lakott helyen eladó ez a vályog építésű, karbantartott, nagyrészt felújíto...
13 490 000 HUF
210 781 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szamostatárfalvai családi ház hirdetés (62374378)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2275 m2
Szobaszám: 4
Eladó ingatlan Szamostatárfalván! Tágas, csendes környezetben, nagy telken található ez a sok lehetőséget rejtő birtok, amely ...
19 500 000 HUF
168 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajai családi ház hirdetés (62361795)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2274 m2
Szobaszám: 2
Ez nettó 75 nm-es ingatlan ideális választás lehet családok, párok vagy akár befektetők számára, akik egy csendes, barátságos k...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (23275479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2
Költségmentes, igényes, felújított családi ház Nyírbogdányban rövid költözési határidővel és ajándék bútorzattal eladó! Ne mara...
45 900 000 HUF
581 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (73585118)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 2
Nagykálló központjához közel, 65nm-es, 2 külön nyíló szoba + étkező, járólap, parketta burkolatú, műanyag ablakokkal és műanyag...
17 900 000 HUF
275 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (87317328)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 4250 m2
Szobaszám: 2
Ibrány frekventált helyén eladásra kínálok egy 2 szobás, felújítandó házat. Főbb jellemzők:- 2 db külön nyíló szoba amelyek mű...
18 500 000 HUF
246 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (96789338)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 4
Nagykálló központjához közel, 110nm. Es, 4 külön nyíló szoba + nappali étkezővel, járólap, laminált parketta és padlószőnyeg bu...
34 900 000 HUF
317 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42994779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza–Nyírszőlős szívében kínálunk megvételre egy valódi lehetőségeket rejtő ingatlant azok számára, akik nem riadnak vis...
24 900 000 HUF
355 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal