Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 50 millióig (1301 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 301 db
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (29933247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyírtelek Felsősóskút csendes utcájában egy felújítandó családi ház, amely új tulajdonosára vár! Az ingatlan alapterülete...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (32587393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93242249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (87293639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (53435542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hetefejércsei családi ház hirdetés (33379384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1777 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Hetefejércsén. Tehermentes, azonnal költözhető. Vásárosnaménytól 18 km Fehérgyarmattól 21 km helyezkedik el.
16 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ópályi családi ház hirdetés (38994621)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ópályiban egy nappali+3 szobás, felújitandó családi ház eladó! A ház egy csendes utcában található, 3 különálló szobával, egy...
32 000 000 HUF
280 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyospálcai családi ház hirdetés (94933848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 6
5 Szoba + nappalis családi ház eladó tornyospálcán Tornyospálca csendes utcájában, Kisvárdától kb. 10 Km-re, Vásárosnaménytól ...
32 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47434294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamazon családi ház ELADÓ! A város Tokajtól 5 km-re, Nyíregyházától 29 km-re helyezkedik el. Belvárosi, azonnal költözhető...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (37427224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálok Ibrány csendes utcájában egy 5 szoba + amerikai konyhás szépen felújított családi házat. Az otthon melegéről...
42 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (87829425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 6
42 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (46522467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Sóstóhegy, 100 nm-es, 3 szoba + étkezős, szigetelt, vegyes (tégla és szilikát) építésű családi ház, 678 nm-es tel...
50 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73747853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 679 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza közkedvelt városrészében, Sóstóhegyen eladásra kínálok egy vegyes falazatú, 2010-ben külsőleg felújított, de belsől...
49 990 000 HUF
499 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (92973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központ közelében, aszfalt út mentén kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, de nagy lehetőségeket rejtő, igé...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74863922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, központ közelében, 65 nm-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyhás családi ház eladó. Vegyes falazatú (tégla és vályog...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (75387422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Ó-, és Újkistelekiszőlő határán, a Folyóka utca vonzáskörzetében eladásra kínálok egy tégla építésű, 700 nm-es te...
47 990 000 HUF
533 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (52893522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Nyírpazony frekventált részén eladó egy 2463 nm-es, teljes közműves telek, rajta egy 70 nm-es családi házzal! A vegyes falazat...
26 000 000 HUF
371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76823757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Mandabokorban eladásra kínálok egy összesen 5487 nm-es telekterületen fekvő, 110 nm-es, vegyes fa...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal