Eladó ház Vas megye 15 millióig (51 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Vas megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 51 db
Eladó Sorkifaludi családi ház hirdetés (39434389)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2
Sorkifalud -Szentléránt-on eladó egy 65 nm-es ház! a ~1950-es években épült vegyesfalazatú ház a falu szélén helyezkedik el. Az...
12 000 000 HUF
184 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbörhegyi családi ház hirdetés (29372873)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3344 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel a nyugalom szigetét Döbörhegyen, ahol egy elbűvölő, 50 m2-es vegyes falazatú kis házikó vár Önre! Ez az ingatlan ne...
15 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csákánydoroszlói családi ház hirdetés (34873327)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 930 m2
Szobaszám: 2
Az osztrák határtól 20 km-re, Csákánydoroszlóban eladó egy 80 m²-es, vegyes falazatú, teljes felújítást igénylő családi ház. A...
8 900 000 HUF
111 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halogyi családi ház hirdetés (38931295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 2
Halogy a Vasi-Hegyhát szélén helyezkedik el, néhány kilométernyire Körmendtől és hasonló távolságra a magyar-osztrák államhatár...
4 800 000 HUF
80 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikosszéplaki családi ház hirdetés (34487136)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179528 hivatkozási számú mikosszéplaki családi ház. Vas-és Zala v...
15 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (52535358)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 2
Tisztelt Érdeklődő! Eladó családi ház Csipkereken – nagy telekkel, sok lehetőséggel Király Ingatlan kínálatában Csipkereken...
15 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Meggyeskovácsi családi ház hirdetés (85359634)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179278 hivatkozási számú meggyeskovácsi családi ház. Meggyeskovác...
13 000 000 HUF
565 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (99728832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
**Kemenespálfa a természet közelében**Kemenespálfa csodálatos lehetőséget kínál azok számára, akik a város zajától távol, de mé...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (49255374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán három szobás, felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 7...
8 990 000 HUF
124 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasaljai családi ház hirdetés (42315431)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 4
Eladó közvetlenül az osztrák határ mellett Vasalja településen belterületi, vegyes falazatú, 4 szobás felújítandó bruttó ca. 90...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Répcelaki sorház hirdetés (48644361)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Eladó Répcelak településen található sorház, 11, 5MFt vételáron, (melynek ára négyzetméterenként kb. 160EFt). Az ingatlan lakh...
11 500 000 HUF
161 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Meggyeskovácsi családi ház hirdetés (52794143)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Meggyeskovácsiban egy 63 nm-es, 2 szobás családi ház 1574 nm-es telken. Az ingatlan állapota felújítást igányel,...
14 900 000 HUF
236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivánci családi ház hirdetés (79133428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget, amely ideális középkorú vásárlók számára, akik saját otthonra vágynak, vagy befekteté...
13 500 000 HUF
173 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (77236414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 1277 m2
Szobaszám: 4
4 Szobás családi ház eladó Jánosházán, csendes mellékutcában! Az Ingatlan Presszó eladásra kínálja a felújítandó állapotú csal...
13 900 000 HUF
89 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csehi családi ház hirdetés (55427993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 1
Felújítás alatt álló kis ház eladó Csehiben, gyümölcsfás telekkel! Csehi Vas megye egyik csendes, nyugodt települése, Szombat...
11 500 000 HUF
280 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompaládonyi családi ház hirdetés (45629339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Büktől 8 Km-re Tompaládonyban felújítandó családi ház telekáron eladó. Csendes környezetben gyönyörű széles telken elhelyezkedő...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Büki családi ház hirdetés (22324775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2