Eladó ház Vas megye (669 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 669 db
Eladó Iklanberényi családi ház hirdetés (13254945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 11462 m2
Szobaszám: n/a
Vas megye, Iklanberény 1, 14 Ha terület  60 m2 felújításra, vagy bontásra szoruló házzal eladó. a házban víz, villany közművek ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (99728832)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
**Kemenespálfa a természet közelében**Kemenespálfa csodálatos lehetőséget kínál azok számára, akik a város zajától távol, de mé...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (77197366)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 3
Jánosházán, kétszintes 110 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Jánosházán található 110 nm, kétszin...
35 990 000 HUF
327 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (83394313)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 5
Celldömölk-Alsóságon, 130 nm teljesen felújított családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk-Alsósá...
63 400 000 HUF
487 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (49255374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán három szobás, felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 7...
8 990 000 HUF
124 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (29394168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 3
Kemenesmagasiban, költözhető 65 nm háromszobás családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenesmagasiban cs...
21 990 000 HUF
338 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (99939954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk belvárosában, tetőtér beépítéses családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk központjában...
25 000 000 HUF
324 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagysimonyi családi ház hirdetés (97433297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 4
Nagysimonyiban tetőtér beépítéses, 133 nm bútorozott családi ház eladó! Cellhaus Ingatlan Iroda kínálja eladásra, Nagysimonyib...
140 000 EUR
377 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (33256748)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk – Alsóságon központi helyen, 80 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk Alsóságon...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (44579558)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179159 hivatkozási számú sárvári családi ház. Eladó Családi ház S...
51 000 000 HUF
708 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (63465524)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: n/a
Otthon és vállalkozás egy helyen – külön bejáratú iroda/rendelővel Kivételes adottságú, családi ház eladó a vasi megyeszékhely...
138 000 000 HUF
985 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táplánszentkereszti családi ház hirdetés (38449452)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Táplánszentkereszten egy 120 nm-es, négyszobás családi ház 1100 nm-es telekkel. Az ingatlan a Szombathellyel már szinte ...
54 900 000 HUF
397 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi ikerház hirdetés (94964946)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Kőszegen új, tégla építésű családi házak eladók az Alsó körúton. Az ingatlanok minőségi alapanyagok felhasználásával, a jelenle...
88 880 000 HUF
668 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (34874542)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted