Eladó ház Vas megye (661 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 661 db
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (78263648)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1593 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172980 hivatkozási számú szergényi családi ház. Szergény település Celldö...
18 000 000 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi ikerház hirdetés (54497385)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 6
Szombathely egyik legkedveltebb utcájában három szintes társasháziasított ikerház belső udvari ingatlana eladó. a Szőllősi sétá...
109 900 000 HUF
709 032 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (44794859)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 2
Celldömölkön-Alsóságon, felújított 82 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk-Alsóságon, csen...
34 500 000 HUF
420 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi családi ház hirdetés (55856647)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Csepregen parasztház eladó Vas vármegyében Büktől 5 km-re, és az osztrák határtól mindössze 15 km-re Csepregen 60 m2-es parasz...
23 500 000 HUF
391 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi ikerház hirdetés (53534594)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely, ami most még nem tökéletes… de pontosan ezért lehet az Öné igazán. Ez az 1978-ban épült, tégla szerkezetű, 100 n...
34 900 000 HUF
258 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (57354199)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180894 hivatkozási számú celldömölki családi ház. Celldömölkön vált eladó...
60 000 000 HUF
465 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákánydoroszlói családi ház hirdetés (29454672)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: 2
Csendes vidéki otthon lehetősége Csákánydoroszlón. Felújítandó családi ház az osztrák határ közelében. Csákánydoroszló nyugodt...
16 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csipkereki családi ház hirdetés (43678468)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: 1
Vasvár vonzáskörzetében, Csipkereken kínálok eladásra egy 3141 nm-es telken található, vegyes falazattal épült, 66 nm-es régi p...
7 000 000 HUF
106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőcei családi ház hirdetés (35769432)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 843 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi ház eladó Szőcén, csendes, nyugodt környezetben, a Vadása-tó közelében! Eladásra kínálunk egy 843 m²-es...
37 000 000 HUF
264 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (42437945)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szombathely kedvelt, csendes részén, az Oladi platón, forgalomtól mentes utcában kínáljuk megvételre ezt a két, egyedileg terve...
107 990 000 HUF
1 069 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikosszéplaki családi ház hirdetés (37999364)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1974 m2
Szobaszám: 3
Csendes környezetben, 6 km - re a szajki - tavaktól vált eladóvá egy 82 m2-es lakóterű tégla családi HÁZ! ZALAEGERSZEGTŐL 29 ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (13763323)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: 3
Jánosházán, kétszintes 97 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Jánosházán található, 97 nm kétszinte...
35 000 000 HUF
360 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dukai családi ház hirdetés (96726254)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1475 m2
Szobaszám: 2
Dukában kétszobás, 84 nm felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Dukában található 84 nm szerk...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oszkói családi ház hirdetés (74323479)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 3021 m2
Szobaszám: 2
Oszkó község Vas vármegyében, a Hegyhát lankái között húzódik. Itt keresi új gazdáját egy jelenleg 61 nm-es ház, aminek lakóte...
10 000 000 HUF
163 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárvári családi ház hirdetés (52242993)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 2615 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181032 hivatkozási számú sárvári családi ház. Sárváron, fejlődő k...
18 900 000 HUF
590 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vönöcki családi ház hirdetés (63327399)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: 1
Eladó családi ház Vönöckön beépíthető tetőtérrel, nyugodt környezetben Vönöckön eladó egy 70 m²-es családi ház, amely egy 547 ...
26 600 000 HUF
380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykölkedi családi ház hirdetés (61493693)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 3335 m2
Szobaszám: 3
A Szombathelytől 20, Körmendtől 7 km-re, az osztrák határ közvetlen közelében fekvő Nagykölkeden vált eladóvá ez a felújítandó,...
23 000 000 HUF
207 207 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi családi ház hirdetés (39773655)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlant tulajdonosa az elmúlt 10 évben építette, saját részre, saját igénye szerinti minőségben. Prémium anyagok felhaszná...
75 000 000 HUF
1 271 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajtoskáli családi ház hirdetés (78333533)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 388 m2