Eladó ház Zala megye 15 millióig (186 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Zala megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 186 db
Eladó Zalabaksai családi ház hirdetés (36643783)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1739 m2
Szobaszám: 2
Valaha szebb napokat látott ház keresi megmentőjét! Szlovénia felé vezető, forgalmas 86-os út mellett, Zalabaksán kínálom elad...
10 000 000 HUF
90 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gutorföldei családi ház hirdetés (58652534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2356 m2
Szobaszám: 4
A Zala Vármegyei Gutorföldén kínálok megvételre, egy 2356 m2-es telken elhelyezkedő, tégla építésű nettó 119 m2-es családi háza...
15 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Salomvári családi ház hirdetés (73559865)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 5
Csodás környezetben, Göcsej és az Őrség határán, Zalaegerszegtől 15 km-re, Salomváron kínálok megvételre egy 190 m2 alapterület...
14 900 000 HUF
78 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várvölgyi családi ház hirdetés (65878735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 1
Kis rezsi, csendes hely, Balatonfelvidék! Keszthelyi hegység festői környezetében Várvölgyön, felújítandó egy szobás ház, elad...
12 900 000 HUF
322 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalapai családi ház hirdetés (25449462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2164 m2
Szobaszám: 1
Egyenesen a Zala vármegye szívében, Szalapa városában található ez a bájos, felújítandó állapotú ház. Az ingatlan 40 nm alapter...
6 800 000 HUF
151 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamagyaródi családi ház hirdetés (73271233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3379 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Pusztamagyaródon egy 100 m²-es családi házat. Az ingatlan felújítandó állapotban van, így az új tulajdonos ...
7 500 000 HUF
68 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányavári családi ház hirdetés (44914435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok egy 85 m2-es felújításra szoruló családi házat Zala megyében, Kányavár községben, amely tágas telken, nyugod...
4 499 000 HUF
47 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sandi családi ház hirdetés (55674774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1995 m2
Szobaszám: n/a
Sand község Zala és Somogy megye határán egy erdőségekkel övezett területen fekszik, távol a 7-es főút zajától. Nagykanizsától ...
14 500 000 HUF
170 588 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónemesapáti családi ház hirdetés (95363527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178282 hivatkozási számú alsónemesapáti családi ház. Alsónemesap...
10 500 000 HUF
184 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentiváni családi ház hirdetés (95321439)
6 hónapnál régebbi hirdetés