Eladó ház Zala megye (1770 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 770 db
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (64359882)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1158 m2
Szobaszám: 5
Először az ingatlan piacon! Eladásra kínálunk egy tégla építésű, önálló családi házat 1158 nm-es területtel, Zalaegerszeg-Andrá...
84 700 000 HUF
584 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (46497444)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 872 m2
Szobaszám: 7
2025-Ben felújított családi ház ELADÓ! Amennyiben egy igazán karakteres, megújult és klasszikus értékeket képviselő családi ház...
129 000 000 HUF
560 869 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Cserszegtomaji családi ház hirdetés (63997899)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Balatoni panoráma, nyugalom, kényelem otthon Cserszegtomaj szívébenMegérkeztek a régóta várt, új építésű, prémium minőségű csal...
188 000 000 HUF
1 062 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (66365353)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 358 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 8
Keszthelyen belső két szintes, 358 m²-es önálló családi ház, 658 m²-es telken, jó műszaki állapotban ELADÓ. Keszthely csendes, ...
232 000 000 HUF
648 044 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi családi ház hirdetés (74338334)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy belváros közeli, társasház építésére is alkalmas, 1 598 m2-es telekkel rendelkező, napfényes családi ház Keszthelyen....
110 000 000 HUF
894 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gellénházai családi ház hirdetés (24761547)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 4
Zala megye szívében, Göcsej északkeleti peremén, festői szépségű dimbes-dombos vidéken terül el Gellénháza. Zalaegerszegtől dél...
80 500 000 HUF
847 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (86468617)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, kétszintes családi ház Zalakaros szívében, Zala megyében! - 520 Nm-es telek. - 192 Nm-es ingatlan. - Cseréptet...
89 000 000 HUF
463 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (33228726)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Élhető méretű, téglából épült családi ház/nyaraló eladó Vonyarcvashegyen a Balatontól 10 perc sétatávnyira. a közel 820 nm-es t...
155 000 000 HUF
2 039 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (66536546)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 5
Zalaegerszeg, Olai városrészben családi ház eladó! Megvásárlásra kínálom ezt az egy egyszintes, nappali + 4 hálószobás családi ...
84 900 000 HUF
725 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesbüki családi ház hirdetés (27353379)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1372 m2
Szobaszám: 4
Két ismert fürdőhely, Kehidakustány és Hévíz között található nemesbükön 2020-ban épült 120 nm családi ház eladó 1372 nm telekk...
114 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocföldei családi ház hirdetés (94349136)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 6
Bocföldén eladó egy csendes és nyugodt környezetben található tégla építésű szigetelt családi ház, amely egy 1800 m2-es dupla s...
109 900 000 HUF
305 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserszegtomaji családi ház hirdetés (33765375)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 5
Cserszegtomaj központi részén nagyon jó hangulatú, otthonos, 2 szintes, 160 nm hasznos alapterületű családi ház pincével, garáz...
149 900 000 HUF
936 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi sorház hirdetés (83399978)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy egy, a Balaton közelében lévő otthon tulajdonosa lehessen! Vegye fel velünk a kapcso...
120 000 000 HUF
722 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (34774138)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Vonyarcvashegy csendes részén kiváló műszaki állapotú családi ház keresi új tulajdonosait! Egy igazán különleges hangulatú inga...
134 900 000 HUF
674 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (53887316)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 5
Polgári stílusú, téglaépítésű családi ház eladó kiváló lokációval ZalaegerszegenZalaegerszeg egyik frekventált részén kínáljuk ...
135 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (52554723)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 3
**Modern otthon csácsban? Amerikai életforma, azonnali KÖLTÖZÉSSEL** Ha egy olyan otthont keres, ahol a nyugalom, a minőség és...
73 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csesztregi családi ház hirdetés (47983567)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1477 m2
Szobaszám: 4
Az Őrség peremén eladó 1477 nm-es területen 78 nm-es lakótérrel rendelkező családi házHelyiségeit tekintve rendelkezik 4 szobáv...
53 000 000 HUF
679 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi sorház hirdetés (44228399)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Sorház a közkedvelt Kertvárosi városrészben! Fedezze fel ezt a csendes, nyugodt, zsákutcában található 5 szobás sorházi...
74 900 000 HUF
535 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petriventei családi ház hirdetés (28796273)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Petriventén egy ingatlant. A lido home Nagykanizsa irodája által kínált családi ház főb...
14 900 000 HUF
153 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsórajki családi ház hirdetés (44994368)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 5019 m2
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy alsórajki családi HÁZAT. A lido home nagykainizsa által eladásra kínált alsórajki c...
23 000 000 HUF
306 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Zala megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Zala megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.