Eladó ház Zala megye (1770 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 770 db
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (24574742)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 3
Zala megye, Zalaegerszeg 95m2-es családi ház eladó. a zalai megyeszékhely ságodi városrészén található ingatlanban 3 szoba, elő...
44 900 000 HUF
472 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (97774273)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 39 nm-es udvari lakás Nagykanizsán, a Katonaréten, ahol 2024-ben felújítási munkálatok kezdőttek meg! - 2024-Ben ny...
14 000 000 HUF
358 974 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (62657743)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 4866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy tégla szerkezetű, udvari lakás Nagykanizsa belvárosában, mely egy kiváló lehetőség azok számára, akik egy hangulatos,...
19 500 000 HUF
475 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (77245873)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 8
Eladó egy 250 nm-es különleges tégla építésű apartman ház Zalakaros szívében, mely 1990-ben épült, és 2020-ban teljes körűen fe...
150 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemespátrói családi ház hirdetés (43433564)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 3186 m2
Szobaszám: 4
Gyönyörű, napfényes 120 m2-es családi ház eladó 3000 m2-es telken fákkal és kis patakkal. Ez a családi ház kétségtelenül a nyu...
31 000 000 HUF
159 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (58735794)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2369 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó egy csodálatosan megálmodott téglaépítésű családi ház Becsehelyen! -Tégla épület. -Beton alapra és könnyűszerkezetű föd...
28 500 000 HUF
296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (54945237)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Nagykanizsa családi ház, azonnal költözhető! Kiskanizsa kedvelt részén, mellék utcában eladó egy karbantartott, szép, megkímél...
34 900 000 HUF
505 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótszerdahelyi családi ház hirdetés (39356967)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 4072 m2
Szobaszám: 3
Eladó 164 m²-es családi ház széles telekkel és melléképületekkel Tótszerdahelyen a Mura és a bányatavak közelébenTótszerdahely ...
39 000 000 HUF
237 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tótszerdahelyi családi ház hirdetés (75914266)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 1902 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy 1960-ban épült, kétgenerációs tégla szerkezetű családi ház, mely 251m² alapterülettel rendelkezik. A felújítandó ing...
32 900 000 HUF
130 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gelsei családi ház hirdetés (22445735)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújításra szoruló téglaépítésű családi házat Nagykanizsától 15 km-re, Gelsén. Az ingatlan 68 nm, helye...
18 950 000 HUF
278 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalakarosi családi ház hirdetés (66138241)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy tágas, kétszintes családi ház Zalakaros szívében, Zala megyében! - 520 Nm-es telek. - 192 Nm-es ingatlan. - Cserép...
89 000 000 HUF
463 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kilimáni családi ház hirdetés (92668493)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2176 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 1975-ben épült, felújítandó tégla ház beton alappal Kilimán településen! -Fűtése központifűtés cserépkályha rákötéss...
18 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Batyki családi ház hirdetés (95213754)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 4240 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Zala vármegye északi részén fekvő Batyk községben egy sok lehetőséggel rendelkező ingatlant. a település egy c...
39 624 000 HUF
426 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Batyki családi ház hirdetés (47832736)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Zala vármegye északi részén Batyk község csendes utcájában, egy kis családi házat. a 94 m2-es téglaépítésű ing...
22 000 000 HUF
234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyiszentmiklósi családi ház hirdetés (87524388)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3206 m2
Szobaszám: 3
Tágas otthon hatalmas telekkel természetközeli élet és rengeteg lehetőség egy helyen! Eladásra kínálunk egy 110 nm-es, kiváló a...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterúri családi ház hirdetés (33927957)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2983 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174423 hivatkozási számú szentpéterúri családi ház. Építsd meg ál...
6 900 000 HUF
115 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesbüki családi ház hirdetés (74394427)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hévíztől 5 km-re lévő Nemesbük településén kizárólag a Hungary Homes ingatlaniroda által eladásra kínál egy 120 m2-es családi h...
38 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemespátrói családi ház hirdetés (37627479)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 5622 m2
Szobaszám: 2
✨ Miért különleges ez az INGATLAN? •Történelem és Modernitás: Egy 19. Századi alapokra épült, déli tájolású, napfényes otthon....
43 500 000 HUF
457 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (31389242)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 373 m2
Telekterület: 985 m2
Szobaszám: 7
Tér, fény, kényelem ideális nagycsaládosoknak vagy kétgenerációs OTTHONNAK! Zalaegerszeg kedvelt, zöldövezeti, családi házas ...
205 000 000 HUF
549 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csonkahegyháti családi ház hirdetés (89639445)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2