Eladó ikerház Nyáregyháza (39 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 db
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (93739619)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Nyáregyháza új építésű részén kínálok eladásra egy 3 szobás Ikerházat. A 750 m2-es sík telekre, új kétlakásos lakóépület épült...
83 999 000 HUF
823 519 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (74244556)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Nyáregyháza új építésű részén kínálok eladásra egy 4 szobás Ikerházat. A 750 m2-es sík telekre, új kétlakásos lakóépület épült...
94 000 000 HUF
846 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (45823257)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Felső Nyáregyházán Újépítésű ikerház fél! Nyáregyháza központi részén kínálom megvételre ezt a 99 nm alapterületű ikerházfelet....
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (12934944)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
87 900 000 HUF
887 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (27454575)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház Nyáregyháza szívében privát élettér, modern KÉNYELEM Nyugodt, rendezett környezetben, mégis központi elhely...
82 900 000 HUF
854 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (22742553)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Kezdőlap Munkavégzés Ingatlan keresés Riportok Jutalék 2, 5% Ingatlan típus Ház Szerződéstípus Standard Státusz Aktív Minde...
84 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (56834782)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerházi lakás NYÁREGYHÁZÁN Nyáregyházán, nyugodt, rendezett környezetben kínálunk megvételre egy új építésű, kétla...
84 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (32953533)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
82 900 000 HUF
854 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (36987573)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 540 m2