Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig (669 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 669 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (33842368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében, Mélykút egyik nyugodt, forgalomtól mentes utcájában található, mintegy 80 m² hasznos ...
13 000 000 HUF
171 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (54491978)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2738 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó sváb ház jellegű ingatlan hatalmas telekkel – 6. 900. 000 Ft-ért Tataháza fő közlekedési útvonala mellett. Eladás...
6 900 000 HUF
47 586 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (57324273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2350 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat Nagybaracskán, a Kossuth Lajos utcában. A 120 négyzetméteres ingatlan 3 szobáv...
4 599 000 HUF
38 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai termőföld, szántó hirdetés (34747359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 20032 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Otthonok és Megoldások! Kerekegyháza külterületén, 2 hektár mezőgazdasági terület (legelő, erdő) eladó.
2 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi egyéb üzlethelyiség hirdetés (96843333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Madaras központjában, kiváló elhelyezkedéssel rendelkező, sokoldalúan hasznosítható üzlethelyiség eladó – irányár: 14 millió Ft...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb garázs hirdetés (26739237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Garázs, mely legjobb hely autójának! Kecskemét, Máriavárosban a Juhar utcai garázssoron, 17 nm garázs az első sorban eladó.
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai hétvégi ház hirdetés (32536553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy közepes állapotú nyaralót Baja csendes, nyugodt környezetében, a Herceg Gödörnél, a rezéti kifolyással sz...
11 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (28593499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 75 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó házrész Baja csendes részén – saját kerttel! Baja kedvelt, nyugodt részén, a Síp utcában eladásra kínálunk ...
14 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (61923279)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 2
Borotán eladó, jó állapotú családi ház nagy telekkel – azonnal költözhető, rövid birtokba adással. Bács-Kiskun vármegyében, B...
14 000 000 HUF
186 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (46278877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Baja szívében egy kis 1 szobás galériás lakást! Befektetésnek is kiváló ez a társasházi lakás Munkácsy Mihál...
14 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44414731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban talá...
7 499 000 HUF
79 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási egyéb üzlethelyiség hirdetés (88438417)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 850 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, a város központi részén 850 nm-es többcélú ingatlan eladó. Az épület beton alapra tégla falazattal...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (25224338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 85 nm-es felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha,...
3 900 000 HUF
45 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (97836352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 70nm az 1950-es években épült, és 1053nm-es telken helyezkedik ...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (33323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Úrihegy zártkerti részen 923 m2 alapterületű szántó megnevezésű terület eladó. a terület szabá...
5 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (65727282)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 1300 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Baja, Keleti-körút közelében eladó egy 1987 m2-es gyümölcsös. a terület a körútról könnyen megközelíthető, kö...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (38529874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 1513 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Kopolyai út környékén eladó egy 1513 m2-es, zártkerti, művelés alól kivett terület. Az ingatlan n...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (22428832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, kony...
5 799 000 HUF
46 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási tégla lakás hirdetés (44942229)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központjában, 62 nm-es lakás eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, nappali, k...
12 990 000 HUF
209 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal