Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig (669 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 669 db
Eladó Jánoshalmai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (79969665)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3246 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, Kiserdő, 3246m2-es terület eladó. a művelés alól kivett zártkerti ingatlan, közvetlen aszfaltos ú...
2 790 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44373972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megyében Tiszakécskén, Tiszabög városrészén, aszfaltos utcában kínálunk megvételre egy kivett lakóház, udvar megnev...
8 000 000 HUF
101 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (99544334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó kivett tanya és gyümölcsös Bács-Kiskun vármegyében, Tiszakécske közelében! Tiszak...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei lakóövezeti telek hirdetés (42447742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: n/a
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó belterületi telek Tiszakécskén, kiváló befektetési lehetőség! Tiszakécske csende...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai lakóövezeti telek hirdetés (57545788)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2455 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan elhelyezkedése A telek Ágasegyháza nyugati részén található, a település szélén, lakóházas környezetben. Földes úto...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (77474483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Madaras, 113 nm-es családi ház, külön lakrésszé alakított melléképülettel eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
11 490 000 HUF
101 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (42499494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason parasztház, gazdasági épületekkel eladó. a 90 nm-es vegyes falazatú ingatlan 3968 nm-es telke...
7 490 000 HUF
83 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74749419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Katymár településen egy bútorozott családi házat. Az ingatlan 132 m2. -Es és 1259 m2. ...
9 800 000 HUF
74 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (68914345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Katymáron felújítandó családi ház eladóA 136 nm-es ingatlan az 1970-es években épült tégla falazattal é...
6 700 000 HUF
49 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (44327323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Borotán 115 m2es családi ház eladó! Az ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. a főépületb...
8 500 000 HUF
73 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96434364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 78m2 és az 1950-es években épült vegyes falazattal. Tartozik ho...
8 900 000 HUF
114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (69194335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladóA 130 nm-es ingatlan az 1950. -Es években épült vegyes falazat...
8 500 000 HUF
65 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (93993427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1456 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kunfehértó, Jókai utcában, felújítandó, 57 nm-es ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy szoba...
13 990 000 HUF
245 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (43634249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét/Gizella téri épület garázssorán, szerelőaknával, aktív villanyórával felszerelt garázs eladó. Atifiokja@gmail. Com
6 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei tanya hirdetés (35784492)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kétgenerációs tanya Tiszakécskén? Csak az OTP Ingatlanpont kizárólagos kínálatában! Tiszakécskén, aszfaltos úttól mindössze 1...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti tégla lakás hirdetés (76239565)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű sorházi lakás soltvadkerten – befejezés ELŐTT! Soltvadkerten eladó egy téglaépítésű, sorházi lakás, amely 2 szobáv...
15 000 000 HUF
172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (35673827)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, összközműves, 100 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, na...
14 390 000 HUF
143 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (45774649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan Mélykút város belterületen, a központtól keletre 1 km-re fekszik, környezete rendezett, családi házas beépítésű. ...
8 900 000 HUF
52 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal