Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig (1040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 040 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (72323227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, felújítandó, összközműves, 114 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kett...
7 000 000 HUF
61 403 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (71923137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 3730 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kiskunfélegyháza XI. Körzetben egy felújításra váró 56m2-es tanya 3730m2-es telken. a területen több melléképület, ól és ...
14 600 000 HUF
3 914 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (44225332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Bugacon Felsőmonostoron egy több épületből álló tanya, 5887m2-es területen. Az ingatlan a Czinege vendégház közelében ta...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (43387795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a focus ingatlan kínálatából, 2 kocsi számára alkalmas 28 nm nagyságú, zárható dupla teremgarázs  Kecskemét Belvárosában,...
19 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei termőföld, szántó hirdetés (48996275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 75 m2
Szobaszám: n/a
Lajosmizse külterületén eladásra kínálunk egy romantikus környezetben található tanya besorolású, 5666 nm-es, jelenleg üres tel...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (84535835)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (28253945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 189 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, kony...
14 499 000 HUF
76 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunpeszéri családi ház hirdetés (72444687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Kunpeszéren kívűl-belül felújított szigetelt téliesített horgász tanya akár lakhatásra is teljesen megfelelően ELADÓ! A ház 30...
13 500 000 HUF
337 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tanya hirdetés (44373546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Baja külterületi részén eladásra kínálok egy 719 m2-es művelési ág alól kivett tanyát. a Telken található...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (35419956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Madaras, 3968 nm-es telken, családi ház, gazdasági épületekkel eladó. a 91 nm-es vegyes falazatú ingatlanban ...
7 490 000 HUF
82 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki tégla lakás hirdetés (44493769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméttől 35 km-re Izsákon 63 nm-es, fszt-i társasházi lakás kertkapcsolattal eladó. Fontos tudnivalók: -földszint, kertkapc...
17 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi étterem, vendéglő hirdetés (23446328)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Csávoly belterületi részén eladásra kínálok egy 3388 m2-es telekkel rendelkező vendéglőt. a telken találh...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi tanya hirdetés (73524347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szuper kis tanya Ballószögön! Eladásra kínálunk Ballószög mellett egy 58 m2-es tanyát 6000 m2-es telken. Az ingatlan vályog s...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (99333643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2171 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megyében, a csendes és biztonságos Homokmégy-Alsómégy szálláson kínálunk eladásra egy 130 m? -Es, 4 szobás családi ...
12 500 000 HUF
96 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi hétvégi ház hirdetés (65313357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Dávod település strandjánál frissen felújított, téliesített nyaraló eladó. Az alpesi faház jellegű 42 m2 lakó...
17 800 000 HUF
423 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári külterületi telek hirdetés (45739232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 9107 m2
Szobaszám: n/a
Tiszaalpár külterületén, Borsihalom közelében egy közel 1 Ha teljesen bekerített terület eladó! 2 Helyrajzi számon található, 1...