Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2537 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 537 db
Eladó Bajai házrész hirdetés (47913434)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Baján, a közkedvelt Szentistván városrészben egy kétgenerációs házrészt, amely kiváló választás lehet nagyobb...
35 000 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kelebiai családi ház hirdetés (53388347)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kelebián – központi elhelyezkedéssel! Kelebia központi részén eladó egy 100 nm-es, téglaépítésű Kádár-kocka...
20 500 000 HUF
205 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (58877246)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 524 m2
Telekterület: 2205 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, Új utcában, azonnal birtokba vehető, 524 nm-es épületegyüttes eladó. a 2205 nm-es telken, helyet kap...
29 900 000 HUF
57 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (92947171)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 1
Tiszakécske kerekdombi üdülőterületén, kiváló lokációban az alábbi paraméterekkel rendelkező ingatlan értékesítésére kaptunk me...
23 900 000 HUF
569 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (15746592)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma, központhoz közeli utcájában 342 nm-es telken bruttó 287 nm-es, háromszintes, napelemmel felsz...
39 999 000 HUF
139 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (27837524)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 4
Bácsbokodon a központhoz közel eladó 114 m2-es családi ház 1460 m2-es összközműves telekkel, garázzsal, melléképülettel. Kialak...
8 990 000 HUF
78 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei külterületi telek hirdetés (81848566)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7719 m2
Szobaszám: n/a
Külterületi telek eladó lajosmizsén nyugalom + gazdálkodási lehetőség egy HELYEN Eladásra kínálok Lajosmizsén egy 7718 m²-es, ...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (75339489)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét - Kadafalva közelében hangulatos tanya eladó! Kecskemét Kadafalva belterületétől mindössze egy teleknyire, eladó eg...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (48986247)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2613 m2
Szobaszám: 3
Jó állapotú családi ház helvécián – kiváló közlekedéssel! Helvécia kedvelt, végig beton úton megközelíthető részén eladó egy ...
37 999 000 HUF
703 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Páhi családi ház hirdetés (47795797)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 7022 m2
Szobaszám: 3
Kispáhin eladó 79 nm tanya+ 2333 nm mandula ültetvénnyel! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, - fedett te...
31 000 000 HUF
392 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (35454977)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó önálló garázs Kecskeméten a Dellő utcában. Ingatlan jellemzői: - 14 nm alapterületű- villany van - közös ktg 2000. -Ft/h...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (34937329)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 2
Barátságos, karbantartott, vidéki hangulatú családi házat kínálok megvételre Bács-Kiskun vármegye Szabadszállás város csendes, ...
28 400 000 HUF
436 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (29543337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 3
Solt-Kis Solt városrészben a Nagymajori úton, 1467 m2-es telken elhelyezkedő, 72 m2-es, 3 szobás családi ház eladó. Hatalmas te...
19 000 000 HUF
263 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (28868818)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 3
19 000 000 HUF
263 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (67797424)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskeméten az arborétum után Máriahegyben található 1000 m2-es, bekerített zártkerti telek építési engedéllyel együtt! a...
37 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (83839449)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: n/a
Építsen új házak szomszédságában! ! ! Eladó Kecskemét Halasi úton egy 723 nm-es belterületi telek! Jellemzők:- Lke-0032 övezeti...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (93441747)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, egyedi kialakítású 62 m2-es társasházi lakást kínálok eladásra modern, újszerű állapotban Kiskunfélegyházán. a lakás ...
36 500 000 HUF
588 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (55784248)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (33314935)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunavecsén (Fejér megye, Dunaújvárostól kb. 16 Km) Fejér vármegye csendes, zöldövezeti részén, a Duna bal pa...
19 900 000 HUF
218 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (95973339)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 34 nm-es, 1 szobás, 4. emeleti panellakás. Az ingatlan panelprogramos, a felújítás tel...
26 500 000 HUF
779 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal