Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig (2537 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Bács-Kiskun megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 537 db
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (33424993)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 944 m2
Szobaszám: n/a
Kecskemét-Máriahegy kedvelt, nyugodt részén eladó egy 944 m²-es, jól hasznosítható építési telek, aszfaltos utcában, mindössze ...
36 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (51436939)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 904 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, 99 nm-es családi ház eladó. Az épület 1970-ben épült, vegyes falazatú. T...
17 490 000 HUF
176 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai házrész hirdetés (63864774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja belvárosában eladó egy hangulatos kis házrész. Az ingatlan alapterülete 34 négyzetméter, mely egy nagyo...
26 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (47844374)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 2
Elado baja mészáros Lázár utcában egy 85 nm családi ház található ben 2 szoba konyha spájz folyoso fürdö a ház felújításra szor...
27 900 000 HUF
328 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (64729572)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosban, jó ár-értékarányban, csendes utcában, tégla építésű ingatlant keres, amit a saját igényeire tud szabni? Akkor ne ...
27 900 000 HUF
273 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (57647853)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske Abszolut városközpontjában, csendes, belsőportás, megosztott telken, de külön kerttel, külön bejárattal, elkülönült...
32 500 000 HUF
451 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pirtói tanya hirdetés (93435132)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 135 m2
Szobaszám: n/a
Ár: 29. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Pirtón, 4136 nm-es telken, 135 nm alapterületű, 380 cm belmagasságú, jelenleg ...
29 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunfehértói családi ház hirdetés (46366713)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ár: 32. 900. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kunfehértón, 1595 nm-es telken, 2 generációs, összesen 115 nm+ 28 nm terasz al...
32 900 000 HUF
286 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (24144455)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
Nagybaracska csendes, nyugodt részén eladó egy 1335 nm-es telken elhelyezkedő, 107 nm-es, tégla falazatú családi ház, amely kiv...
17 000 000 HUF
158 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rémi családi ház hirdetés (23435274)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek, masszív ház Rémen-rengeteg lehetőség, csak rajtad múlik, mit hozol ki belőle! Eladó Bács-Kiskun megye településén, ...
19 900 000 HUF
168 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (29982523)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
17 000 000 HUF
158 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (84365821)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 4
Felújított otthon Bácsbokodon hatalmas telekkel! Ha egy felújított, tágas családi házat keresel nyugodt környezetben, ahol már ...
25 500 000 HUF
271 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (38424293)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó felújított családi ház KECELEN Kecel csendes, mégis jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy kb. 89 m2-es, teljes...
33 900 000 HUF
380 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (69938853)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Belváros eladó 21, 5 nm-es üzlethelyiség. a Belvárosban frekventált helyen utcafrontra nyíló, na...
18 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (42938233)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun Vármegye Kecskemét Belváros eladó 29 nm-es üzlethelyiség. A Belvárosban frekventált helyen utcafrontra nyíló, nagy...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84553642)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (53994911)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1040 m2
Szobaszám: 3
Fülöpszálláson központi elhelyezkedésű családi HÁZ Eladó Fülöpszállás frekventált részén egy 84 m2 hasznos alapterületű, 3 szo...
29 900 000 HUF
355 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (54519774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakható nyaraló eladó Tiszakécskén közel a Holt-Tiszához! Tiszakécske kellemes, barátságos környékén eladóvá vált egy jelenleg ...
29 000 000 HUF
568 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (59799448)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi házat kínálok megvételre, Akasztón a Csengődi utcában. Az ingatlanban nappali + 2 szobát találhatunk, konyhát, ét...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti lakóövezeti telek hirdetés (26668434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: n/a
Építsen új házak szomszédságában! ! ! Eladó Kecskemét Halasi úton egy 723 nm-es belterületi telek! Jellemzők: - Lke-0032 ö...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Bács-Kiskun megye területén?