Eladó ingatlan Balaton (7308 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 308 db
Eladó Balatonkeresztúri telephely hirdetés (53759944)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 29271 m2
Telekterület: 29271 m2
Szobaszám: n/a
Balatonkeresztúron eladó egy közel 30. 000 m2-es vállalkozási terület a 7-es főút mentén! A 29. 271 m2 nagyságú terület Vk7-e...
144 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi családi ház hirdetés (46372454)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 330 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 6
Az épületen már kívülről is látható az igényes kivitelezés, az átgondoltság és a minőségi anyagok használata. Horganyzott ková...
344 900 000 HUF
1 045 151 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (55259547)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon Start 3%-os hitellel is megvásárolható, kulcsrakész, Balaton-parti ingatlan! Balatonmáriafürdő központi részén, körbek...
89 000 000 HUF
1 977 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonvilágosi termőföld, szántó hirdetés (32553935)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 4201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Balatonvilágos és Enying határán található szántó besorolású 4201 nm-es mezőgazdasági terület. Má-1 besorolású, így 20 he...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi tégla lakás hirdetés (77677624)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfenyvesen, új építésű lakópark, a parttól 80 MÉTERRE ! ! ! 1-2-3 Szobás lakások! ! ! A lakás a földszinten található. ...
93 000 000 HUF
1 524 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi tégla lakás hirdetés (58846997)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
124 900 000 HUF
1 357 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi tégla lakás hirdetés (31473533)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
54 900 000 HUF
1 276 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi tégla lakás hirdetés (15459954)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfenyvesen, új építésű lakópark, a parttól 80 MÉTERRE ! ! ! 1-2-3 Szobás lakások! ! ! A lakás az első emeleten találhat...
90 000 000 HUF
1 578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfenyvesi tégla lakás hirdetés (26548474)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
124 500 000 HUF
1 414 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi hétvégi ház hirdetés (83454336)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Balatonalmádi csendes nyaraló övezetében, eladásra kínálok, egy belső 2 szintes nettó 155 nm-es (bruttó 180 nm), önálló nyaraló...
189 000 000 HUF
1 219 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (77533398)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 3376 m2
Szobaszám: 6
Csere csere csere Debreceni, vagy közeli exclusive családi ház csere érdekli a tulajdonost! Panoráma a Balatonra és az észak...
423 000 000 HUF
1 208 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zamárdi családi ház hirdetés (94343749)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 2350 m2
Szobaszám: 10+ 2 fél
Zamárdi keresett részén, a víztől ötszáz méterre, kényelmesen megközelíthető helyen eladó ez a luxus, számos célra hasznosíthat...
420 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (34233337)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (74374265)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 000 000 HUF
1 980 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonmáriafürdői tégla lakás hirdetés (43474474)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted