Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (1526 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 526 db
Eladó Miskolci házrész hirdetés (34274117)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk az Avasi pincesoron a belvároshoz közel, egy 20 méter hosszú, 4 méter széles borospincét. a Nagyavasi alsó so...
6 890 000 HUF
229 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (19965934)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Taktaszadai családi ház hirdetés (74976743)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Taktaszadán, Szerencs városától 3 km-re jó állapotban levő 75 m2-es családi ház eladó. a ház belülről rendben, akár költözhető ...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (23224459)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (33239924)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 4
Mezőcsát központi részén kínálok megvételre egy 135 nm-es, kétszintes családi házat, amely kiváló lehetőséget nyújt akár kétgen...
26 500 000 HUF
196 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (45423534)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35796326)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (17738455)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőkeresztes szívében egy igazán különleges hangulatú, 69 m2-es polgári jellegű családi ház, 325 m2-es telken. Az inga...
14 000 000 HUF
202 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (45494893)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (86424227)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc egyik csendes, üdülőövezeti részén, Galyatetőn kínálok megvételre egy 93 nm-es, részben felújított családi házat, amely...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (75971477)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (67869381)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti családi ház hirdetés (72191545)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Bükkszentkereszt központ közeli részén, panorámás környezetben egy 106 nm-es, nappali + 3 szobás, felújítandó...
29 900 000 HUF
282 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai tégla lakás hirdetés (24344994)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alsózsolcán eladó 1. emeleti 67m2-es társasházi lakás. a lakás 2 szoba, fürdőszoba, konyha, előtér, éléskamra, wc, kamra, elősz...
23 900 000 HUF
356 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci külterületi telek hirdetés (26613152)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: n/a
Ha szeret kertészkedni és a hétvégéit szívesen tölti a szabadban, ez a zártkerti ingatlan kis hobbiházzal önre vár! Friss leve...
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kenézlői családi ház hirdetés (63747743)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Kenézlőn megvételre kínálok egy 62 m²-es családi házat, amely egy 1000 m²-es telken helyezkedik el, így bőven van lehetőség ker...
11 000 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (75793815)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Miskolc külterületén 17261 m2-es művelt, 22, 89 ak értékű szántó eladó. Irányár: 700. -Ft/m2 Irányár: 12. 000. 000. - (Hivatkozási szám: m92135)
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ragályi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (36596419)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a