Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (1526 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 526 db
Eladó Rátkai termőföld, szántó hirdetés (47794775)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7158 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 7. 158 M²-es, jelenleg is művelés alatt álló termő szőlőterületet Rátka külterületén. A területen Furmi...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (33536767)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy első emeleti, teljes körűen felújított lakást Sátoraljaújhely egyik kedvelt részén, a Vasvári környékén, m...
26 900 000 HUF
480 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szemerei családi ház hirdetés (53933967)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy falysi ház egy park ban. Tehermentes, rézben felujítot. Ablakok ki vanak cserélve faablkra, uj, komplet gáz fűtés kon...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nekézsenyi családi ház hirdetés (99289668)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 3932 m2
Szobaszám: 3
A megvételre kínált ingatlan Nekézseny településen található, a Bükk hegység lábánál, gyönyörű, szinte szanatóriumi környezetbe...
22 000 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi tégla lakás hirdetés (74746544)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Érdeklődni a +36 30 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Kis lakás, kis rezsi! Eladó bútorozott, első emeleti, erkélye...
9 300 000 HUF
251 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kesznyéteni családi ház hirdetés (65544533)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: 2
Jó elrendezésű, összkomfortos családi ház ELADÓ! Kesznyéten központjához közel eladó 1245nm-es telken, 2 szoba + nappali elre...
6 900 000 HUF
113 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (46894144)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (43243722)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (35615343)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (81677788)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (69215344)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Sajókeresztúri egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (67354399)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolci ingatlaniroda eladásra kínálja a 159944-es számú 3, 5 ha erdőt és legelőt Sajókeresztúron. Bemutató videó és 360 fok...
25 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi ikerház hirdetés (55925823)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A megvételre kínált felújítandó családi ház/ikerház, a Wellis gyár szomszédságában, a Sümeg utcában épült, csendes, jól frekven...
10 000 000 HUF
131 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (12424794)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Panorámás nyugalom ózdon – valósítsa meg álmai OTTHONÁT! Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező, tehermentes csa...
7 500 000 HUF
107 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (67148225)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Diósgyőri tégla lakás – Alakítsa ki saját igényei szerint! Eladó Miskolc közkedvelt, zöldövezeti városrészében, Diósgyőrben e...
19 490 000 HUF
512 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szögligeti családi ház hirdetés (34688333)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted