Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (1526 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 526 db
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (48469469)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: n/a
Miskolcon a zsarnai telepen a Vereckei utcában eladó egy 487 m2-es építési telek. LKe-42452 - 8 m magasság megengedett - olda...
6 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (56279678)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (94646694)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti családi ház hirdetés (43667579)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Bükkszentkereszt központ közeli részén, panorámás környezetben egy 106 nm-es, nappali + 3 szobás, felújítandó...
29 900 000 HUF
282 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (59347284)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Sajóbábony nyugodt, csendes utcájában eladó egy felújított belső terekkel rendelkező, 3 szobás, 91 nm-es családi ház 1211 nm te...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (34444438)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (41349843)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Költözhető, de igény szerint felújítandó családi ház. Gazdálkodásra is alkalmas kerttel és melléképületekkel. Szerelő akna van.
19 500 000 HUF
195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (69543647)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Panorámás családi fészek Ózdon – Kiváló alap, modern lehetőségekkel! Eladásra kínálunk Ózd egyik közkedvelt, csendes részén e...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zemplénagárdi családi ház hirdetés (48494531)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2125 m2
Szobaszám: 2
Zemplénagárd csendes, nyugodt részén eladó egy igazán különleges hangulatú, régi stílusjegyeket megőrző, mégis modern elemekkel...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77233577)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolc Avas II. Ütemében a Szentgyörgy utcán egy 28 nm-es, felújítandó állapotú erkélyes garzonlakás 10 emeletes panelép...
19 900 000 HUF
710 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakeszi családi ház hirdetés (63592778)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3
Tiszakeszi kossuth út - 92 m2, 3 szobás, szilikát falazatú családi ház ELADÓ Az ingatlan az Otthon Start Hitelprogram -nak megf...
16 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (69151333)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
B. A. Z. Vármegye, Sárospatak város központjában, társasházi lakás eladó. Az 1973-ban épült lakóingatlan 73 m2 alapterületű. Az...
25 900 000 HUF
354 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berzéki családi ház hirdetés (99532433)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó három szobás családi ház Berzéken az Esze Tamás utcában. A ház egy 2 és fél ezer négyzetméteres telken áll, gazdálkodás...
21 900 000 HUF
219 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb garázs hirdetés (87354129)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nem tud parkolni? Itt a MEGOLDÁS! ! ! Eladó Miskolc, Bulgárföldön a Stadion utcában, egy 16m2-es GARÁZS. BEFEKTETŐKNEK is rem...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi panel lakás hirdetés (84847999)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők figyelem! Sátoraljaújhely egyik legkedveltebb társasházában kínálunk eladásra egy igazán különleges, első emeleti la...
21 900 000 HUF
625 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (32498877)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1092 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, rendezett családi ház eladó Ózd-Szenna városrészében! Keresi új otthonát, ahol a nyugalom és a praktikum ...
5 500 000 HUF
78 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (68875538)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (23474755)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (84485579)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (74679443)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 10
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172429 hivatkozási számú bogácsi családi ház. A 360m2...
24 900 000 HUF
69 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.