Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (1526 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 526 db
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (67993438)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97343418)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (24499744)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi hétvégi ház hirdetés (27595397)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 292 m2
Szobaszám: 3
A nyaraló a '70-es évek óta a családom tulajdona, 1986-ban tetőráépítést, tetőtér beépítést, pilléres teraszt kapott. Az épüle...
25 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (49972744)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érdeklődni a +3630 839 9367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Eladásra kínálunk egy tehermentes, jó állapotú, harmadik emele...
11 000 000 HUF
211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyrozvágyi családi ház hirdetés (45333747)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 4
Csendes és barátságos környéken eladó családi ház Nagyrozvágyon. Ideális választás lehet azok számára, akik szeretnének egy tág...
23 460 000 HUF
195 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77436777)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó szuper lakás Diósgyőr szívében! Alacsony rezsi, teljes nyugalom! Eladásra kínálunk egy 35 nm-es, másfél szobás lakást Di...
26 990 000 HUF
771 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cigándi lakóövezeti telek hirdetés (68179792)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5426 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Cigánd! Város belterületén 5426 nm osztatlan közöstulajdonú ingatlan eladó. Jelenleg művelési ágból ki vett beépíte...
3 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Cigándi lakóövezeti telek hirdetés (65849332)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5426 m2
Szobaszám: n/a
3 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszentkereszti családi ház hirdetés (59887784)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Bükkszentkereszt központ közeli részén, panorámás környezetben egy 106 nm-es, nappali + 3 szobás, felújítandó...
29 900 000 HUF
282 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci iroda irodaházban hirdetés (47347438)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belváros szívében a bató-házban iroda ELADÓ! 57m2-es, 3 különálló szobából, 1 konyhából álló az ingatlan. Tégla építésű irod...
22 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (33545595)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2209 m2
Szobaszám: 3
Karakter és tágas terek: Nagypolgári stílusú családi ház az Istenmező utcában! Vágyik a tágas, nagy belmagasságú terekre és eg...
5 900 000 HUF
59 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (21239459)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető lakás eladó miskolcon, bulgárföldön! Ne maradj le erről a remek lehetőségről! a Fazola Henrik utcában kíná...
27 900 000 HUF
526 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hejőkeresztúri lakóövezeti telek hirdetés (44328938)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2510 m2
Szobaszám: n/a
Szeretné Ön tiszta, zajmentes helyen felépíteni álmai otthonát, csendes nyugodt környezetben kipihenni a hétköznapok fáradalmai...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (85357547)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (48899297)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Soltész Nagy Kálmán utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180995 hivatkozási számú miskolci társasházi ...
28 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44423793)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra Kínálunk Miskolcon a József Attila utcában az Unipark Társasházban, egy szép állapotú 48 nm-es 2 szobás gardróbos napf...
25 500 000 HUF
531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (83495452)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 905 m2
Szobaszám: 3
3 Szobás családi házat kínálok megvételre Edelényben, csendes családi házas környezetben Edelényben, az Ifjúság úton kínálok m...
25 900 000 HUF
304 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44732449)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1540 m2
Szobaszám: 1
Értékes lehetőség Miskolc zöld övezetében: egy részben felújított családi ház 1540 m²-es telken, kiváló alapokkal és bővítési p...
17 999 000 HUF
428 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (38377932)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2220 m2
Szobaszám: 1
Családi ház jó áron eladó! Eladó a Bertalan utca végén egy 2022-ben épült 65 nm alapterületű családi ház 2220 nm-es telken! a h...
29 900 000 HUF
543 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.