Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig (1526 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 526 db
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (39656484)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb városrészében 460m2-es belterületi építési telket! Természetközeli körn...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (93942946)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk nyugodt, szép, természetközeli helyen, Miskolc-Tapolcán egy 770 m2 -es belterületi építési telket! A telken ...
14 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (55554587)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (76579595)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (35387226)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (57391434)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (32494433)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (75844946)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1152 m2
Szobaszám: 3
Sárospatak egyik csendes, nyugodt részén, a Bodroghalászi városrészben kínálunk megvételre egy 83 m²-es, jó adottságokkal rende...
29 900 000 HUF
360 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (75342491)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sátoraljaújhely abszolút belvárosában kínálok eladásra egy kiváló elhelyezkedésű, 63 m²-es, téglaépítésű lakást, ahol valóban m...
17 700 000 HUF
280 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki egyéb nyaraló hirdetés (34237999)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy közvetlen vízparti nyaraló Sárospatakon, Bodrog folyó holtágánál a Berekben. Telek nagysága 96 nm, saját tulajdonú és...
16 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dámóci családi ház hirdetés (33895568)
38 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dámóc melletti településen, Őrhegyen egy 68 nm-es tornácos vályogház, 30 nm külön bejáratú konyha + kamrával, melléképüle...
4 900 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi egyéb telek hirdetés (79383464)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6000 m2
Szobaszám: n/a
Természetközeli Életérzés és Horgászparadicsom – Eladó a Borsodnádasdi Felső-tó! Helyszín: Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye, Bor...
12 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (47314429)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc kedvelt részén, a Bajcsy-Zsilinszky utcában eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 49 nm-es, 2 szobás, földszinti t...
25 500 000 HUF
520 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dédestapolcsányi családi ház hirdetés (93979327)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Természetközeli lehetőség a Bükk kapujában – felújítandó családi ház Dédestapolcsányon Ha egy nyugodt, zöld környezetben képze...
12 500 000 HUF
152 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (54393994)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás Miskolcon, a belváros közelében – kertkapcsolattal! Miskolcon, a Szent István utcában kínálunk megvételr...
21 900 000 HUF
608 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (53499979)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Miskolcon, a Selyemréten egy teljeskörűen felújított, 1 szobás, földszinti, erkélyes lakás! Kiváló lehetőség befektetőkn...
24 500 000 HUF
680 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (63476789)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri tégla lakás hirdetés (62283249)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2