Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Encsi családi ház hirdetés (63544799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Tágas, karbantartott családi ház eladó Encs egyik legkedveltebb részén – garázzsal és külön tárolóval! Csendes, családias kör...
39 650 000 HUF
350 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96777928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szuhakállói családi ház hirdetés (72768495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 4
Szuhakállón eladó egy 4 szobás családi ház, az 1022 nm-es telken lévő vállalkozási épülettel együtt. a lakóház házközponti fűté...
37 500 000 HUF
421 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Varbói családi ház hirdetés (39325248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1811 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Varbón gyönyörű panorámával! Varbón eladó egy 86 nm-es családi ház, mely 1811 nm-es telken helyezkedik el. ...
7 500 000 HUF
87 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (19138144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló logisztika – könnyű autópálya elérés! Miskolc - Zsolcai kapu egy dinamikusan fejlődő, már több kereskedelmi és gyártó ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54435419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben tel...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (44535234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (57275397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Fazola Henrik utcában egy kétszobás 55 nm-es lakást. Alapterület: 55 m² Elosztása: 2 szoba,...
26 000 000 HUF
472 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi egyéb lakás hirdetés (69344439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás Sátoraljaújhely belvárosában – 1 szoba, 48 m² Eladásra kínálunk egy 48 m² 1 szobás ingatlant Sátoraljaújhely szívéb...
20 500 000 HUF
427 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (78925848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, világos, 2 szobás tégla lakás eladó Miskolcon! Eladó egy 58 m2-es, első emeleti lakás egy 4 emeletes téglaépítésű társ...
30 990 000 HUF
534 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (45742283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forrón egy szintes, tetőtér beépítéses, szuterén szinttel rendelkező, 120 m2-es családi házat. Az ingatlan át...
18 900 000 HUF
157 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (37343278)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kulcsrakész álomotthon: Prémium Minőségben Felújított, Garanciális Lakás Eladó Saját Garázzsal és Pincével Edelény! Ne keress...
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34483925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Miskolc egyik legszebb városrészében, Diósgyőrben, a Tatárdombon, egy 100 nm-es, kétszintes, felújítandó családi ház, mel...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (53657795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halmaji családi ház hirdetés (53948817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Halmaj településen eladásra kínálok 950nm-es telken, tégla, szilikát falazatú 100 m2-es családi ház...
35 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (49375822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
Encsen eladó családi ház keresi gazdáját. a családi ház szépen felújitott. 2 Szoba, nagy nappali konyhával fürdőszoba és kinti ...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi tégla lakás hirdetés (97245334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
35 000 000 HUF
486 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki egyéb lakás hirdetés (37524434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
B. -A. -Z. -Megye, Sárospatak város főutcáján lévő, nagyobb, két szoba, konyhás, fürdőszobás, 74m2 -es lakóház eladó! Az ingatl...
27 000 000 HUF
364 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki egyéb lakás hirdetés (83582752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2