Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (2056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 056 db
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (59448752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (33236953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc- Perecesen 40 nm-es, felújítandó 2 szobás családi ház. Az ingatlan jó lehetőség azok számára, akik saját ízlésük ...
7 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (73537163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi családi ház hirdetés (83723631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2353 m2
Szobaszám: 3
Encsen eladó családi ház keresi gazdáját. a családi ház szépen felújitott. 2 Szoba, nagy nappali konyhával fürdőszoba és kinti ...
21 500 000 HUF
226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98944379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolcon eladó a Petneházy utcában 34nm-es 1 szobás, nagy konyhás lakás, amely csodás panorámával rendelkezik! - 2025-Ben telj...
26 900 000 HUF
791 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci lakóövezeti telek hirdetés (32774595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás építési telek Miskolcon, a Szentpéteri kapunál! Kivételes lehetőség Miskolc egyik legkedveltebb városrészében!...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34657549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2
Miskolcon a Bodótetőn, téliesített 49 m2-es, 2 szobás lakható ház eladó. Az ingatlan belterületen található, séta távolságra az...
5 500 000 HUF
112 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardonai családi ház hirdetés (34172853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 1
A Bükk-hegységben, erdők és dombok között, Tardonán, csendes, gyönyörű környezetben eladó egy 34 nm-es lakóterű, összkomfortos ...
10 900 000 HUF
231 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (77525948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (77235853)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44146682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 658 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176191 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
28 900 000 HUF
289 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (82294897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176394 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
28 500 000 HUF
159 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17953186)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc Avas középszer utcán egy 61nm-es, praktikus elosztású 2 + 1 félszobás, távfűtéses, loggiás panellakás. a szobák l...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi tégla lakás hirdetés (75937175)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tágas, felújított 2+1 szobás földszinti lakás Mezőkövesden, saját garázzsal, zárt udvarral és külön bejárattal! Mezőköv...
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halmaji családi ház hirdetés (97437417)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Halmaj településen eladásra kínálok 950nm-es telken, tégla, szilikát falazatú 100 m2-es családi ház...
35 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (22931556)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sajópetri egyik nyugodt, családias utcájában egy 150 nm-es, egyszintes családi ház, amely 1 125 nm-es, sarki telken helye...
17 900 000 HUF
119 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halmaji családi ház hirdetés (37637925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardonai családi ház hirdetés (39549341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 1
10 900 000 HUF
231 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (93424796)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forrón egy szintes, tetőtér beépítéses, szuterén szinttel rendelkező, 120 m2-es családi házat. Az ingatlan át...
18 900 000 HUF
157 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (43358648)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Miskolcon, a Fazola Henrik utcában 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén 54 m2-es két szobás, erkélyes lakás eladó! A...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?