Eladó ingatlan Dunaharaszti környékén (29322 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 29 322 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54848444)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi a VI. kerület turisztikailag frekventált részén, Belső-Terézváros egyik csendes mellékutcájában egy 83 m...
138 900 000 HUF
1 653 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77954352)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerület kedvelt részén, csendes társasházban eladó egy frissen, teljes körűen felújított, nagy teraszos, világos lakás fels...
139 990 000 HUF
1 473 578 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (32854432)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A Nyugati pályaudvartól pár perc sétára eladó egy jó állapotú, jelenleg lakásként berendezett és használt 24 nm-es ingatlan, a ...
39 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (57379524)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Érden, a festői Fundoklia-völgy közvetlen közelében hamarosan épül ez a nettó 105 nm-es, modern családi ház 1086 nm-es telken, ...
120 000 000 HUF
952 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (78238279)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó felújított üzlethelyiség a VIII. kerületben, a II. János Pál pápa tér közelében Eladó egy 110 m²-es, teljes körűen felúj...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi házrész hirdetés (98726586)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 50 nm-es, kertkapcsolatos tégla építésű házrész a 16. kerület kertvárosi részén. Az ingatlan előnye, hogy a ház előtt k...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (32535569)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas polgári otthon, rengeteg lehetőséggel! Megvételre kínálunk egy 112 m²-es, lemért alapterületű, rendkívül világos, körbe...
99 700 000 HUF
890 178 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (13534719)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség a Király utca szívében – befektetésnek és saját otthonnak is ideális! Eladásra kínálunk egy 71 m² + 3 m² ...
124 900 000 HUF
1 759 154 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (29355139)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. kerület belső részén, Kazinczy utcában, 53m2-es, teljeskörűen felújított, csendes, 3. emeleti, udvari nézetű, cirkófűtéses...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33747534)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
18. kerület egyik legjobb adottságú társasházában, 2021-ben teljeskörű felújításon átesett, 47 m2-es, 2 szobás, 2. emeleti, vil...
69 500 000 HUF
1 478 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (43537593)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladó Gubacsipuszta nyugodt, csendes részén egy 175 nm-es, jó állapotú ikerház, 318 nm-es kerttel és két különálló, jelenleg is...
119 000 000 HUF
680 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (64438926)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó a 8. kerületben az Orczy úton egy felújítandó, hatodik emeleti, liftes, rendezett gazdasági viszonyokkal rendelkező társa...
64 700 000 HUF
1 115 517 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (92632597)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületben a józsef attila-lakótelepen a Börzsöny utcában eladó egy 3. emeleti 55 m2 alapterületű, 2 szobás (nappa...
78 900 000 HUF
1 434 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi ikerház hirdetés (79997477)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk, Budapest x. kerületében, Újhegy csendes kertvárosi részében, egy jó elosztású 3 szintes ikerházat. Az in...
149 500 000 HUF
874 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai családi ház hirdetés (45761572)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4200 m2
Szobaszám: 5
Önellátásra alkalmas vidéki lehetőség MAJOSHÁZÁN! Majosházán eledóvá vált egy 4200 nm telekterületen elhelyezkedő két generác...
168 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi iroda lakásban hirdetés (52537847)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó stílusos, egyedi szuterén iroda a Jósika utcában – bővítési lehetőséggel! A VII. kerület szívében, a hangulatos Jósika ...
54 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (44199245)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: n/a
Építkezne? Ritka lehetőség a XVII. kerületben – 838 nm építési telek közművekkel! Eladó a Budapest XVII. kerület csendes, ker...
94 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (69425929)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
✨ Felújított, tágas lakás eladó kiváló helyen – alacsony fenntartással! ✨ Eladó egy 63 nm-es, 1, 5 szobás téglalakás a Budapes...
73 900 000 HUF
1 173 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23479884)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 798 m2
Szobaszám: 5
Különleges lehetőség egy igazán egyedi otthonra a kertváros szívében! Ha olyan otthonra vágyik ami mindenhez közel van, szupe...
264 990 000 HUF
1 152 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82159428)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 38 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
38 600 000 HUF
1 015 789 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Dunaharaszti környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal