Eladó ingatlan Fejér megye (4333 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 333 db
Eladó Velencei tégla lakás hirdetés (35173355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív velencei fejlesztési lehetőség eladó! Velence egyik legígéretesebb lakóövezetének központi részén kínáljuk megvételr...
300 000 000 HUF
5 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei külterületi telek hirdetés (74613543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3085 m2
Szobaszám: n/a
Eladó panorámás, közművesített telek Bicske Baboshegyen! Bicske csendes, kertvárosias részén, a Baboshegyen kínáljuk eladásra...
14 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (56339435)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1784 m2
Szobaszám: 5
Sárbogárd csendes részén kínálunk megvételre egy 183 m²-es, felújított családi házat 1784 m²-es telken. Helyiségei: nappali, ...
65 500 000 HUF
357 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (17749864)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1260 m2
Szobaszám: 5
Sárbogárd egyik csendes részén eladó ez a szeretettel gondozott, 140 m²-es családi ház 1260 m²-es telken. A tágas földszinten...
65 900 000 HUF
470 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (27498499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Ercsiben, két generációs ház külön önálló lakrésszel Ercsi egyik kedvelt részén kínálunk megvételre egy 1974...
62 500 000 HUF
664 893 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (43427998)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs otthonná alakítható családi ház eladó nagy telekkel, csendes zsákutcában Ercsi egyik nyugodt, forgalommentes zsá...
99 000 000 HUF
361 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonycsernyei egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (69514542)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 476 m2
Szobaszám: n/a
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a páratlan lehetőségeket rejtő szőlőt, pincével és présházzal! Bakonycsernye ke...
21 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei családi ház hirdetés (98749934)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Áresés! ! ! Befektetők, nagy családosok, folyamatosan nyaralni vágyók figyelem! Eladó a Velencei-tó partján egy panorámás, 17...
89 900 000 HUF
528 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (13349319)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 1+2 félszobás, 9. emeleti panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ...
30 990 000 HUF
525 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási lakóövezeti telek hirdetés (34333562)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: n/a
Rácalmáson 719 nm-es építési telek ELADÓ! Eladásra kínálunk egy ideális méretű, 719 nm-es építési telket Rácalmás csendes, mé...
17 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (45367149)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2341 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy gyönyörűen felújított, 130 m²-es, két szintes családi ház, mellyel együtt egy 45 m²-es, szintén felújított kisebb ház...
84 900 000 HUF
653 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csákvári családi ház hirdetés (32957551)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Csákvár frekventált helyén egy felújított vályog családi házat. Ez az ingatlan kiváló választás lehet azok sz...
62 900 000 HUF
740 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Bodajki egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (32656634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178725 hivatkozási számú bodajki mezőgazdasági. 7 Hektáros fej...
250 000 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodajki külterületi telek hirdetés (51862886)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6554 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178724 hivatkozási számú bodajki telek. Vértesre néző panorámá...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (32127876)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 591 m2
Szobaszám: 2
Költözzön Bicskére! Összkomfortos, felújított családi ház eladó! A 64-nm-es, vegyes falazatú, stabil, nagyon jó állapotú épü...
43 700 000 HUF
809 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárbogárdi családi ház hirdetés (79447643)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1784 m2
Szobaszám: 5
Sárbogárd csendes, nyugodt részén, 183 nm-es felújított családi ház, 1784 nm-es telken eladó! Helyiségei: nappali, konyha-étkez...
65 500 000 HUF
357 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94898233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Dunaújváros, Technikum városrészben eladó zöldövezeti, tégla építésű ház tetőterében lévő 41 m2-es, 1 szobás lakás. A lakás fe...
23 000 000 HUF
560 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi lakóövezeti telek hirdetés (77746973)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2090 m2
Szobaszám: n/a
Lepsény csendes, rendezett utcájában kínálok eladásra egy sík, kivett/ beépítetlen területet. Kiváló lehetőség, hogy megvalósí...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (17752492)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Skála közelében eladó 3 szoba +hallos, erkélyes lakás! A panelprogramos épület 1. emeletén eladó jó állapotú lakás. Az ár irányár! (Hivatkozási szám: m123611)
58 000 000 HUF
935 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (54812727)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Feketehegy új zöldövezeti részében egy különleges adottságokkal rendelkező modern családi házat kínálunk eladásra. 3 Hálószoba,...
93 000 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Fejér megye területén?