Eladó ingatlan Fejér megye (4335 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 335 db
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (74894775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Rácalmás központjában található 80nm-es és 1450 nm-es telekkel rende...
71 000 000 HUF
887 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (75141999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1568 m2
Szobaszám: 8
Eladó Nagyvenyim csendes utcájában található, 38-as porotherm téglából épült családi ház. a 2014-ben épült ingatlan 1568 nm-es ...
149 000 000 HUF
438 235 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kulcsi egyéb telek hirdetés (49454873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3914 m2
Szobaszám: n/a
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Kulcson, csendes utcában található 3914 nm-es, belterületi építési telket. a...
19 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (45238926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros Ságvári városrészében található 51nm-es, 2 szobás, erkélyes panellakás eladó. 9 Szintes szigetelt ház 5. emeletén h...
32 000 000 HUF
627 450 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (73237546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel ellátott, blokkból és téglából épült 55 nm-es hétv...
19 990 000 HUF
363 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi hétvégi ház hirdetés (77688927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 5 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 2
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a Dunaújváros Téglaégető dűlőben található, kétszintes, 10 cm-es szigeteléssel...
19 990 000 HUF
3 998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ercsi családi ház hirdetés (72362472)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3
Ercsi Savanyúrét részén található 69 nm-es, Amerika konyhás nappali+ 2 szobás, földszintes, felújított, tégla építésű családi h...
37 990 000 HUF
550 579 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27843825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 2
Rácalmáson állandó lakhatásra alkalmas hétvégi ház eladó. Az 1759 nm-es telken elhelyezkedő, 3 szintes, 80 nm-es ingatlan Rácal...
31 000 000 HUF
387 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei raktár hirdetés (56529285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 5184 m2
Telekterület: 12000 m2
Szobaszám: n/a
Telephely Bicsként eladó! 2021-Ben épült ipari ingatlan eladó Bicskén, az M1 autópálya közelében eladó! A 12000 m2 telken ép...
1 152 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (62494497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kulcs község csendes, mégis központhoz közeli részén eladó egy akadálymentesített, energiatakarékos, újépítésű okos otthon! A...
122 000 000 HUF
945 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (66447178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Kulcs község átmenő forgalomtól mentes, csendes aszfaltos utcájában egy akadálymentesített, energiatakarékos, 4 hálószobás, újé...
122 400 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári egyéb telek hirdetés (89597344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők figyelem! Eladó Martonvásár központjában, remek helyen, a Dreher út és Bajcsy-Zsilinszky utca kereszteződésében eg...
47 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai egyéb telek hirdetés (73174785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2242 m2
Szobaszám: n/a
Madárdalos, csendes környezetben telek eladó! Vértesacsán, a Gyógyítóvölgyi zártkertekben eladó 2242 m2-es, 3 %-os beépíthetősé...
9 450 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi tégla lakás hirdetés (38397733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgárdi szívében, a Munkácsy Lakótelepen eladásra kínálok egy 125 nm-es, 2 szintes tégla falazatú lakást a hozzá tartozó garáz...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári külterületi telek hirdetés (44253475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkert az Iszkai kertvárosban – Természetközeli nyugalom Székesfehérváron! Megvételre kínálunk egy kiváló adottságokk...
7 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi tégla lakás hirdetés (48472271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgárdi szívében, a Munkácsy Lakótelepen eladásra kínálok egy 125 nm-es, 2 szintes lakást a hozzá tartozó garázzsal! a Polgárd...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Seregélyesi családi ház hirdetés (45712689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Tekintse meg a képen látható házat – pontosan ilyen új építésű otthon készül el Seregélyesen, egy csendes, nyugodt környezetben...
67 100 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentmihályi családi ház hirdetés (34899349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 5
Főút mellett! Eladó Sárszentmihályon két utcára nyíló telken egy tágas családi ház nagyméretű műhelyekkel, raktárakkal és egy ...
98 700 000 HUF
616 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi fejlesztési lakóterület hirdetés (43771547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4751 m2
Szobaszám: n/a
Ne hagyja ki ezt a ritkán adódó lehetőséget, hogy egy fejlesztési project keretében megalapozhassa a jövőt ebben a gyorsan növe...
210 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (44335972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 199 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 4
Budapest 60 km-es vonzáskörzetében, Rácalmáson, 2010-ben épült, 993 m2-es telekterületen elhelyezkedő, összközműves, tégla épít...
144 000 000 HUF
723 618 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Fejér megye területén?