Eladó ingatlan Gyál környékén (28577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 577 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33718214)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest központjában, a Blaha Lujza tér közelében eladó egy 140 négyzetméteres, teljes körűen felújított lakás, amely jelenleg...
240 000 000 HUF
1 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77285457)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó luxus lakás Bazilika panorámával – Budapest belvárosában 92/103 nm | 1. emelet | 3 hálószoba | 2 fürdőszoba | Erkély | Á...
285 000 000 HUF
3 097 826 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39554997)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy exkluzív, 117 m2-es luxuslakás a 3. emeleten, amely minőségi anyagok felhasználásával készült. Az ingatlan 3 hálószob...
349 900 000 HUF
2 990 598 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (45347987)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kőbánya forgalmas részén eladó a város központban egy üzletlethelyiség. Az ingatlan alapterülete 52m2. Régebben fagyizóként műk...
60 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (43916329)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 411 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Különleges, dupla utcafrontos üzlethelyiség a Rózsa és Szondi utca sarkán a Nyugatitól néhány sarokra, frekventált helyen, kivá...
134 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (46345437)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: n/a
Övezeti besorolása l1-viii-5, zártsorú beépítésű, nagyvárosias lakóterület. Telek megközelíthetősége Az ingatlan kiépített sz...
315 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (33449494)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Impozáns otthon a duna partján, örök panorámával, előttünk a Duna, a Parlament, a hidak és a Gellért-hegy. ELADÓ! Azt mondom...
400 000 EUR
1 854 989 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi iroda irodaházban hirdetés (58553457)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 646 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok 2019-ben elkészült új építésű, használatbavételi engedéllyel rendelkező, 3 szintes iroda/üzlet épületet. 1/1...
550 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (34315239)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ez az üzlet a Duna Ház Bevásárlóközpont szíve! A legjobb adottságokkal rendelkezik. Nagyszerű üzleti lehetőség annak, aki kevé...
28 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori műhely hirdetés (24923437)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 160000 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tisztelt Érdeklődő, Értékesítésre kínálok a Csévharaszton termelésből kivont ipari területet. Az ingatlanon fejlesztések zöld...
780 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (68978957)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 40 nm-es üzlethelyiség új építésű ház aljában az 1. kerületben! Az épület hűtés-fűtés rendszere geotermikus, megújuló e...
89 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (49236737)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 2 szobás új építésű lakás az 1. kerületben! Az ingatlanban a konyha és a fürdőszoba gépesített, beépített állapotban va...
120 000 000 HUF
2 926 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (35373448)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
17. kerület Pesti úton található két szintes üzletház tulajdonostól eladó. A telek 449m2-es területén két szintes (2x)120, 55m...
180 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (24846587)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A VI. kerületbe a Nagykorüton belül egy teljesen felújított 400 nm két üzlethelyiség eladó. 200 Nm utca szinten hosszútávra kia...
310 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (64623396)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A belváros szívében az egyik legszebb lépcsőházában, egy nagy erkélyes, három szobás, két WC-s, nagy konyhás, polgári lakás vár...
339 990 000 HUF
3 119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (48762725)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás új építésű lakás az 1. kerületben! Az ingatlanban a konyha és a fürdőszoba gépesített, beépített állapotban va...
210 000 000 HUF
2 727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (73556259)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
76 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (91339233)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest IX. kerület Ferenc téren eladó egy sokcélú hasznosításra alkalmas szuterén helyiség. Az ingatlan 245 nm-n helyezkedi...
53 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (25686833)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A város szívében, v. kerületben, a Október 6 utcában, eladó egy 2. emeleti, valóságban 100 nm-es (tul. Lapon 107 nm), 2 hálószobás, luxuskomfortos, újszerű, légkondicionált, utcára néző lakás 2 kis erkéllyel! A lakásban található Nappali étkezővel, konyha,
339 990 000 HUF
3 399 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14432339)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
8. Nagyon jó elosztású 100 n-es 3+1 szobás lakás eladó. Felújított, komfortos, déli fekvésű, első emeleti, erkélyes, barokk s...
79 800 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal