Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 35 millióig (1049 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 049 db
youtube videó Eladó Fülöpi tanya hirdetés (64444439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 20544 m2
Szobaszám: n/a
Hajdú-Bihar megye, Fülöp településen, részben belterületi (lakóingatlan, beépítetlen terület), részben külterületi szántó egybe...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (73534435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen telek eladó! Megvételre kínálunk Debrecenben a Paci városrészen egy 858 m2-es telket! Maga a telek osztatlan közös...
11 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (62943643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 4271 m2
Szobaszám: 4
Hajdúböszörmény Bodaszőlő ház és telek eladó! Megvételre kínálunk Hajdúböszörmény - Bodaszőlő részen egy félkész házat építés...
15 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi lakóövezeti telek hirdetés (52733963)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4806 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúhadház központjához közel, lakóövezetben, kétirányú, aszfaltozott utcában 4806 nm-es építési telek eladó. A telek főbb je...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (23849319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Csendes, nyugodt, igényes környezetre vágysz? Akkor ne tétovázz ezt neked tartogatom. Ideális családi otthon vár itt rád. Gyere és győződj meg róla. Én várlak, hívj bátran
24 000 000 HUF
263 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (43849143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Mikepércs központi részén eladó egy sarki telken található, 78m2 családi ház. A ház a 70-s években épült, vegyes falazattal, p...
34 900 000 HUF
447 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (73394376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
Vidéki kis házikó kalandvágyóknak! Ha valaha is arról álmodtál, hogy a város zaját madárcsicsergésre vagy tehén bőgésre cserél...
8 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (55684399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: n/a
Töltődjön fel Ön is Debrecen mellett, csodás természeti környezetben! Debrecen - Erdőspusztán eladóvá vált egy 781 nm-es, kiv...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pocsaji lakóövezeti telek hirdetés (49589767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: n/a
Pocsaj központi, de csendes, családias részén eladó egy 827 nm nagyságú belterületi, 30 %-ban beépíthető telek. Kiváló ár-érték...
2 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23433429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. A házban van víz, telken belül gáz. a h...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmártonfalvai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (94179296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecentől fél órányi autóútra, Nyírmártonfalván csendes, természetközeli, de állandóan lakott, könnyen megközelíthető, kiváló...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (37846489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben a Júlia telepen eladó 775 nm alapterületű építési telek. A telek a mostani változási váz rajz alapján lett kialak...
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi külterületi telek hirdetés (38272842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2128 m2
Szobaszám: n/a
Nyíradony város Tisztavíz településrészén kínálunk megvásárlásra egy 2128 nm-es, kivett tanya és szántó besorolás alá eső telke...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (97594586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 781 m2
Szobaszám: n/a
Töltődjön fel Debrecen mellett, csodás természeti környezetben! Debrecen - Erdőspusztán vált megvásárolhatóvá egy 781 nm-es, ...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (31955353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3864 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen-Méhészkertben kínálunk megvásárlásra egy 3864 nm-es össz területű telket, mely 2053 nm-en kivett tanya és 1811 nm-en s...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (53576548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1034 m2
Szobaszám: n/a
Debrecen - Bánkon 1034 nm-es zártkerti telek eladó! A telek besorolását tekintve: kert, melynek 5, 04 aranykorona értéke van. ...
4 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93588437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600 nm földterülettel eladó. Az ingatlan jellemzői...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (75754632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1533 m2
Szobaszám: 1
Hajdúdorogon eladó egy 1966 -ban épült családi ház. a telek mérete 1. 533 Nm, a rajta lévő családi ház 45 nm alapterületű. a há...
16 900 000 HUF
375 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (56564613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben a Julia telepen eladó 775 nm alapterületű építési telek. a telek a mostani változási váz rajz alapján lett kialakít...
32 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (91846969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. a felépült ingatlanok s...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal