Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig (1210 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 210 db
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (59339577)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 772 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúhadház központjától 10 perc sétára eladó egy ik főútján, 100 m2 alapterületű, 3 nagy szobás, tégla é...
35 500 000 HUF
394 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pocsaji családi ház hirdetés (52347547)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Felújított vályogház eladó nagy telekkel Pocsajon, jó elhelyezkedéssel! Eladó Pocsaj csendes, aszfaltozott utcájában egy 1950...
13 800 000 HUF
300 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (75792483)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 1
Hajdúdorog kedvelt részén 1380 nm építési telek, 19 métere utcafronttal rajta 38 nm-es felújításra szoruló házzal eladó. Gáz, ...
20 000 000 HUF
526 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (79725953)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2
Létavértes egyik aszfaltozott, rendezett utcájában helyezkedik el ez a barátságos ingatlan, amely ideális választás mindazok sz...
39 500 000 HUF
395 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi lakóövezeti telek hirdetés (44643244)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúböszörmény abszolút Belvárosában eladó egy 263 nm-es építési telek, 40 %-os beépíthetőséggel. Az ingatlanon egy bontandó v...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37579476)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Van egy hely, ahol reggel madárcsicsergésre ébredhet, a saját kertjében termeszthet zöldséget, és nem kell magas rezsitől tarta...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23392357)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy kis zártkerti családi ház a Biczó István kert remek részén. Ha szereti a friss levegőt és a kertészkedést ez az ön i...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (75373988)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (47197365)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4646 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget azoknak, akik a város szélén, mégis közel a természethez szeretnének építkezni. Aj...
16 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (87749543)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges lehetőséget rejtő, felújítandó családi ház Hosszúpályiban, Hajdú-Bihar megyében, mely nem csak egy, de két...
27 990 000 HUF
233 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (67227137)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Bayk András kertben eladó egy 1320 nm-es zártkerti ingatlan rajta egy 55 nm-es kétszintes házzal és melléképületekkel...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (56992754)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es telken! Zártkerti ...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (12679897)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (33742733)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 4405 m2
Szobaszám: 1
Debrecen agglomerációjában Nyíradonyban eladó egy tökéletes családi háznak az alapja. Jelenleg egy 218 nm-es egység áll a telk...
17 500 000 HUF
80 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (93549879)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Ház Kereskedelmi Potenciállal Vámospércsen! Kiváló lehetőség Befektetőknek és Saját Vállalkozásban Gondolkodókn...
38 000 000 HUF
452 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32975747)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi lakóövezeti telek hirdetés (97795755)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11152 m2
Szobaszám: n/a
Nyíradonyban, a Belvároshoz közel, építési és gazdálkodásra is alkalmas telek eladó! Főbb jellemzői: - 11. 152 Nm-es, - közm...
9 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (43775755)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A kínál...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48573854)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 4636 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben Mezőgazdasági Kerteszónában egy gazdálkodásra alkalmas lakóház 4600nm földterülettel eladó. Kiváló lehetőség befek...
26 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.