Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig (1210 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 210 db
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (98418728)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2154 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámsonban, a központ közelében kínálok eladásra egy 60nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú, szerkezetileg kifogástalan állapo...
26 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi lakóövezeti telek hirdetés (52884877)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4806 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúhadház városközpontjához közel, lakóövezetben, kétirányú, aszfaltozott utcában 4806 nm-es építési telek eladó. A telek f...
21 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (23376435)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyíradonyban Debrecen vonzáskörzetében! Csendes, kisvárosias környezetben, lakható, igény szerint felújítand...
27 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (47395922)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecenben, a Nagyerdőn, egyirányú utcában garázs ELADÓ! Az önálló, zárt garázs a társasház pinceszintjén helyezkedik el, a ...
11 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni lakóövezeti telek hirdetés (27941385)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Debrecen Halápon egy 1095 nm-es építési telek. Ideális választás lehet azoknak, akik Debrecen közelében, de csendes, ke...
15 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (74169575)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecenben, a Nagyerdőn, egyirányú utcában garázs ELADÓ! Az önálló, zárt garázs a társasház pinceszintjén helyezkedik el, al...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (44424433)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Két utcára nyíló telek eladó építkezők FIGYELEM! Eladásra kínálunk Hajdúsámson, Sámsonkerti főút közeli 98nm-es parasztházat, ...
38 500 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (77835454)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (25584574)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: n/a
Debrecenben, a Susz park közelségében eladó egy 1080 m2 zártkrti telek. A közművek közül csak az áram volt bevezetve, egy 30 m...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (85236376)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Hajdúböszörmény csendes utcájában eladó egy 70 m2-es, 2 szobás, jó állapotú, önálló családi ház, 460 nm telekkel. A ház 1996-b...
37 000 000 HUF
528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (59722764)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Polgáron Polgáron kínáljuk ezt a 67 m²-es, 3 szobás családi házat, 1190 m²-es telekkel. a vegyes falazatú ingatlan...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári tanya hirdetés (44929546)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2878 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tanya Polgáron, ideális választás a vidéki élethez! Polgáron, a Tiszai utcában található ez a 2878 m²-es külterületi te...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (45989369)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Óriási telek + saját gyümölcsös + 380v = lehetőség minden mennyiségben! 0630/749-88-26 Ha nem egy sablonházat keresel, hanem te...