Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig (1211 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Hajdú-Bihar megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 211 db
Eladó Debreceni teremgarázs hely hirdetés (38928387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belvárosban, a Vörösmarty utcán, 2009-ben épült társasház mélygarázsában, 16 m2-es, jó adottságokkal rendelkező teremgarázs beállóhely eladó. Méretei: 2, 75 m széles, és 5, 74 m a mélysége. Közös költség 1. 300 Ft. (Hivatkozási szám: m124757)
10 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (32359783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy csodaszép zártkerti ingatlan - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43594644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1256 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Debrecen Monostorpályi út végén a Biczó kertben teljesen felújított 60 nm-es családi ház eladó, 1256 nm-es t...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharkeresztesi családi ház hirdetés (94678238)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó telek + ház Biharkeresztesen 2000 m, széles, 26 m utcafronttal, közművekkel. Széles terület, alkalmas bármilyen tevékeny...
12 000 000 HUF
184 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb üzlethelyiség hirdetés (32363562)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen Belvásros - Vénkert határán 22 nm-es utcai bejáratos üzlethelyiség eladó. Nagyméretű üvegfelület, elektromos lehúzhat...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (33197749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-bihar vármegye, hajdúhadházon főúton közkedvelt utcában, bontandó parasztház eladó, komfort nélküli. Építkezésre kertje i...
18 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44244338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben az Kondoros kertben eladó egy kis ház! - a ház 28 nm - es, egy szoba, konyha, egy kádas kialakítású fürdőszoba, é...
29 200 000 HUF
1 042 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyedi garázs hirdetés (84365374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen Egyetemvárosban, az Egyetem sugárúton eladó egy társasház zárt udvarában található külön garázssoron 19, 5 nm-es, önál...
12 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (63394891)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben a Biczó István kertben eladó egy 62nm nagyságú, földszintes 2 szoba + nappalis zártkerti ház. Az ingatlan egy oszta...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (34691935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2068 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Telek Martinkán! Hajdúsámson-Martinkán, Debrecentől mindössze 7 km-re eladó egy 2068 m2-es telek. A környék csendes, zö...
21 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (68993342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 1
Berettyóújfaluban, a Morotva utcán kínálunk megvételre egy 1008 nm-es telken fekvő, vályog építésű családi házat, amely igazi l...
15 990 000 HUF
266 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni iroda irodaházban hirdetés (79765769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen Vargakertben Trombitás utcán jelenleg bérbe adott, 24 m2-es üzlethelyiség eladó! A csendes utcában társasházak alatt...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (39623873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 1
Szeretne elvonulni a város zajától, de nem mondana le Debrecen közelségéről? Hosszúpályi csendes utcájában, megbízható szomsz...
9 900 000 HUF
430 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (37794344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben keresel megfizethető családi házat? Sárándon most egy igazán jó lehetőség vár! Eladó egy 60 nm-es család...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (38647473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 3
Hajdúszovát központjában eladó egy 80 m2-es, vályog falazatú családi ház, 857 m2-es telken, amely 2 szobával és nappalival, val...
18 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (39545737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 1
Felújított családi ház eladó Hajdúböszörményben, körúton belül! Hajdúböszörményben, körúton belül kínálunk eladásra egy 36 m2...
39 500 000 HUF
1 097 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (24843845)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 1
Eladó zártkerti ingatlan Sárándon, nagy telekkel, jó elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk Sárándon egy 42 m2-es, vegyes falaza...
7 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (67794537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas családi ház eladó Hajdúböszörmény Középkert városrészben! Csendes, rendezett környéken kínálunk eladásra egy 88 m2-es, ...
39 900 000 HUF
453 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (47922382)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Debrecen vonzáskörzetében, mindössze 20km távolságra, kiváló autóúton megközelíthető, az egyre népszerűbb Hajdúszovát település...
34 000 000 HUF
414 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (31798576)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen belvárosában, a Csapó utca közelében eladó egy 39 nm-es, tégla építésű, felújítandó házrész. Az ingatlan egy 464 nm te...
28 000 000 HUF
717 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Hajdú-Bihar megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal