Eladó ingatlan Heves megye 40 millióig (1223 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Heves megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 223 db
Eladó Füzesabonyi családi ház hirdetés (73777842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Füzesabony telepi részén egy 70 m2-es, erősen felújítandó állapotú családi ház, amely kiváló lehetőséget nyújt mindazok s...
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (57648468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Poroszlói egyéb telek hirdetés (42545919)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: n/a
Vállalkozók, befektetők figyelem! a tisza-tavi poroszlón, frekventált helyen, a 33-as főút mellett, eladó egy 315 m2 területű, ...
39 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (82973214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 3
A  jászberényi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörs községben egy 100 m2-es, 3 szobás családi házat! - Heves v...
16 990 000 HUF
169 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski hétvégi ház hirdetés (33654944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 4371 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken eladó egy frekventált elhelyezkedésű, 50 nm-es, felújít...
25 900 000 HUF
518 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki hétvégi ház hirdetés (32993314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 314 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az Egertől 20 perc autóút távolságra található, a gyógyvizéről és fürdőjéről is híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy számtala...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59798357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy kívülről átlagos, belülrő...
19 900 000 HUF
180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi egyéb telek hirdetés (24587843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: n/a
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, hangulatos kis zsákfaluban, Parádóhután elhelyezkedő,...
14 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (79464499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lé...
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi egyéb telek hirdetés (38111438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: n/a
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon kínálunk eladásra egy 1050 nm-es építési telk...
5 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (39299964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 78 nm-es, 3 szobás, átlagos áll...
33 900 000 HUF
434 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (61387395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3139 m2
Szobaszám: 3
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy ízlés szerint felújítandó állapotban...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszóláti egyéb telek hirdetés (97935896)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: n/a
Az Egertől 12 km távolságra, a közkedvelt Egerszalók szomszédságában fekvő Egerszóláton kínálunk eladásra egy 654 nm-es, belter...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi egyéb telek hirdetés (97972457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: n/a
A Mátra hegység északi oldalán, hangulatos zsákfaluban, Parádóhután, kiválóan megközelíthető, 496 nm-es belterületi építési tel...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (36884766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 70 nm-es, 3 szobás, összközműve...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (74898591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 98 nm-es, 3 szobás, összközműve...
23 900 000 HUF
243 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (11329414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 80 nm-es, 3 szobás, felújítandó...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (28499932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 50 nm-es, 2 szobás, felújítandó...
12 900 000 HUF
258 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (71437544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 3
Bükkszék gyógyüdülő faluban kínálunk eladásra egy 100 nm-es, földszintes, 3 szobás, jó állapotban lévő családi házat! Az elad...
25 900 000 HUF
259 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (63539523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1800 nm-es telken elhelye...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Heves megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal