Eladó ingatlan Pest megye (25678 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 678 db
Eladó Monori családi ház hirdetés (77746925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 5
Eladó Családi Kertes Ház Monoron! Amit tudni kell:Monoron a központ közelében a telekhatártól 30 méterrel beljebb 2002-ben épít...
139 000 000 HUF
1 037 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (83345884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 6
Mogyoród panorámás részén energiatakarékos családi ház, két külön bejáratú lakássalMogyoród egyik legszebb, dombtetőn fekvő pan...
129 900 000 HUF
773 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői ikerház hirdetés (29994138)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Üllőn egy Nappali+ 4 szobás, Duplakomfortos Ikerházat rendezett szép udvarral és Medencével, csendes környék...
125 000 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (46377997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vásároljon életérzést a Duna-partján, Budapest mellett! Budapesttől mindössze 20 kilométerre, Áporkán eladó egy közvetlen Dun...
114 900 000 HUF
949 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (96364953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűtését...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői egyéb lakás hirdetés (47435359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy szuper kis garzonlakás, melynek vételára 22 000 000 huf. a meghitt otthon azok számára ideális, akik egy új vagy első...
24 900 000 HUF
778 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (97927114)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 1593 m2
Szobaszám: 4
Dabason eladó egy 2022-ben épült 178 nm-es három szobás hőszivattyús, wellness helyiséggel, edzőteremmel, négy autó fedett zárt...
186 000 000 HUF
1 169 811 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33937238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. a ház 108 nm. -Es, amely 2020. Ban számtalan korsz...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai külterületi telek hirdetés (99733754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3679 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gomba településen Tetepuszta részén megtalálható 3679 nm nagyságú telek! a telek 3% beépíthetősége lehetőséget kínál hétv...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (65877272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 4
Itt kezdődhet a Te történeted- új ikerházfél eladó Parkvárosban! Érd - Parkváros: új-építésű, 130 m2-es ikerházfél 500 m2 saj...
126 000 000 HUF
969 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (65543373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy csodálatos, 100 négyzetméteres, tégla építésű családi ház, mely 96, 000, 000 Ft-os vételáron kínálja otthonának meleg...
92 999 999 HUF
1 223 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (83987282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 5
Az otthon 2026-ban épült, a legújabb építési technológiák és minőségi alapanyagok felhasználásával. a napfényes terek, a modern...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (57327937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 5
Az ikerház hátsó lakása tökéletes választás azok számára, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének élni, de nem szeretnén...
114 900 000 HUF
957 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei tégla lakás hirdetés (35346842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lélegzetelállító panoráma! Szentendrén gyönyörű környezetben, zárt lakóparkban, eladó egy 100 nm-es, kétszintes, 3 szobás egye...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (29129239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: 393 m2
Szobaszám: 5
Modern, igényes, tágas, otthonos családi ház! Dunakeszi központi részén, csendes, rendezett utcában elhelyezkedő elegáns, nagy ...
193 000 000 HUF
861 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (32137617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1247 m2
Szobaszám: 5
Élen az energiahatékonyság, luxus SZADÁN! Szadán gyönyörű, természetközeli környezetben, 4 szoba + nappali, két állásos garázzs...
296 000 000 HUF
1 184 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti tégla lakás hirdetés (41735546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Fót központi részén egy frissen felújított sorházi lakás! Az ingatlan 72 mn-es, előkertes. Egy 32 nm-es amerikai konyhás...
75 000 000 HUF
1 056 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (43493155)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszi legkedveltebb kertvárosi készén, kiváló állapotú kétgenerációs családi ház eladó! ! ! ! Az ingatlan kétgenerációs csa...
179 900 000 HUF
810 360 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (57744333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2