Eladó ingatlan Pest megye (25650 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 650 db
Eladó Sződligeti ikerház hirdetés (73742295)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 402 m2
Szobaszám: 4
Eladó a dunakanyarban, a méltán népszerű és közkedvelt Sződligeten, egy teljesen új építésű (2024), több lakóegységből álló zöl...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi lakóövezeti telek hirdetés (86964325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 741 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pomázon az Orlovác vonzáskörzetében, egy teljesen tehermentes 1/1 tulajdonú, 741 nm. Alapterülettel és jó adottságokkal r...
44 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői ikerház hirdetés (24995137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 4
Gödöllő központi részén, csendes, nyugodt utcában, megbízható referenciákkal rendelkező kivitelező által épülő nappali + 3 szob...
114 900 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (54447437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 970 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pomáz gyönyörű panorámás részén egy 970 nm-es telken épülő nettó 85 nm-es, nappali +3 szobás, egyszintes, önálló családi ...
106 000 000 HUF
1 247 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (72267979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napelemes társasház vácon, a Naszály hegy lábánál, örök PANORÁMA VÁCON a green lakókertben, napelemes, új építésű örök panorám...
79 000 000 HUF
1 196 969 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi egyéb telek hirdetés (63464979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1756 m2
Szobaszám: n/a
Nagykovácsiban, erdő mellett, teljesen csöndes utcában, 1756 m2-es, jó formájú (kb 21 m-es utcafront), gyönyörű örökpanorámás, ...
119 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi egyéb telek hirdetés (47943562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1046 m2
Szobaszám: n/a
Távol a nagyváros zajától, a fővárostól 30-35 perc autóútra, Kismaros szélén, gyönyörű erdei környezetben eladó, egy 1046 négyz...
38 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (15923764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 3
Panorámás Ékszerdoboz Tahitótfalu Szívében! Eladó egy 60 m²-es, világos, egyszintes családi ház Tahitótfaluban, a Duna fölé eme...
79 000 000 HUF
1 316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (48852732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 3
*** Egy otthon, ahol minden nap egy kicsit szebb! *** Pest vármegye, Cegléd Úrinegyed városrészén hangulatos családi ház - 99 ...
59 900 000 HUF
605 050 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (39474545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Egy kivételesen ritka és alkalmi vételi lehetőség Csömörön azoknak, akik a jövőben szeretnének majd a település családbarát nyu...
189 900 000 HUF
1 055 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (75357695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos murvás utcában 800 m2 telken kétszobás, konyhás, wc-s fürdőszobával rendelkező kis hétvégi ház eladó. a nagy telek s...
35 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki üdülőövezeti telek hirdetés (76854333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi családi ház hirdetés (48895244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 4
ÁÁlom Otthon Szilasligeten! Megvételre kínálok egy 178nm es kétszintes+80nm es tetőtér+20nm es garázsos, fedett kocsibeállós, m...
155 000 000 HUF
870 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi lakóövezeti telek hirdetés (25627423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 813 m2
Telekterület: 2083 m2
Szobaszám: n/a
Fedezd fel Kerepes egyik legígéretesebb fejlesztési lehetőségét: egy 2083 m²-es, összközműves építési telket, amely ideális vál...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (89552549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1502 m2
Szobaszám: n/a
Kizárólag irodánk kínálatában: eladó Dabason egy építési telek, az Akácos utcában. - Mérete: 1502m2. - Kivett beépítetlen te...
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi egyéb telek hirdetés (26843627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: n/a
Nagyszerű lehetőség! Dunavarsányban, 583 m2-es, kitűnő adottságokkal rendelkező építési telek eladó. a telek szabályos téglalap...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (52671973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 298 m2
Telekterület: 323 m2
Szobaszám: 8
Vácon az Árpád úton eladó egy 298 nm-es házrész saját használatú területtel, ami egy 323 nm-es telken helyezkedik el. A Duna-...
99 000 000 HUF
332 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (36534967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 4
Magánszemélyként eladásra kínálok Ócsán -Budapesttől 15km. Re -egy napfényes, tágas családi házat, amely akár több vállalkozás ...
94 900 000 HUF
568 263 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (24241486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1372 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos, 3 szobás, összközműves parasztház eladó hatalmas telekkel a városközponthoz közeli, csendes kis utcában. Fontosab...
25 500 000 HUF
255 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszántói hétvégi ház hirdetés (34275596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1629 m2
Szobaszám: 4
***Panorámás családi ház PILISSZÁNTÓN*** Önellátó rendszerrel, lenyűgöző kilátással a Budai-hegyekre! Tágas, 3 szintes, 4 sz...
167 700 000 HUF
1 320 472 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.