Eladó ingatlan Pest megye (25709 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 709 db
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (44435379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Vácon, Vác külterületi részén, szántó minősítésű 1868 m2-es telek. A villamos energia az utcáról földkábellel beköthető...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (73276743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 305 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 7
Megkellnézni! – Eladó Újjáépíthető Családiház Pilisszentkereszt központi részén csodás panorámával- a családi ingatlan kínálatá...
52 000 000 HUF
170 491 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ürömi fejlesztési lakóterület hirdetés (73883233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Ürömön, a Panorámaliget lakóparkban, 1600 m2-es, remek adottságú, panorámás építési saroktelek eladó! a Lidl melletti telek egy...
139 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői külterületi telek hirdetés (63322774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: n/a
Árcsökkenés Monorierdő csendes részén egy 839-nm zártkerti telek 52-nm faházzal! Az ingatlanban található egy hálószoba, konyh...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rádi családi ház hirdetés (42868746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 5
Eladóvá vált Rád szép, panorámás részén, egy 2100 nm-es telken elhelyezkedő önálló családi ház. Az 1997-ben korszerű technikáva...
128 000 000 HUF
457 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (95857723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác történelmi belvárosában, Dunától néhány méterre, 1700-as évek elején épült II. emeleti bruttó124 m2/ nettó 106 m2-es téglal...
144 300 000 HUF
1 361 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (74231345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 4
Vác, Törökhegyen lenyűgöző panorámával megáldott telken épülő családi ház jelen állapotában eladó: Az 1012 m2-es telken modern...
89 000 000 HUF
589 403 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (69354984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 221 m2
Telekterület: 776 m2
Szobaszám: 6
Vác Kertvárosi részén, új építésű lakópark szomszédságában kétgenerációs családi ház eladó. a különlegesen szép állapotú, két l...
155 000 000 HUF
701 357 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (54823454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 3
Ritka és egyedi lehetőség VÁCON! Eladó Vácon egy 105 m2-es, családi ház földszinti lakása, az ingatlan kertkapcsolatos, nagyp...
59 000 000 HUF
561 904 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ipolydamásdi családi ház hirdetés (73555344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 2151 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Ipolydamásdon az Ipoly és Dunakanyar szívében nagyon szép környezetben, központi helyen, egyedi paraméterekkel rendelkező felúj...
58 000 000 HUF
426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (41328734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Pest Megyében Szigetszentmiklóson, csendes környéken, egy 164 nm alapterületű, tehermentes, önálló Családi Ház...
91 000 000 HUF
554 878 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (33335737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 3
Ahol a modern letisztult házak eleganciája és a kertvárosi életérzés találkozik! Maximalisták előnyben! A festői Szentendre...
195 000 000 HUF
1 083 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (33774991)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 948 m2
Szobaszám: n/a
Dömsödön 948 nm-es sík építési telek eladó. a telek közművesítésének a folyamatait a tulajdonos elkezdte, villanyoszlop a telke...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (49447775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új építésű kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 111, 5 nm-es ikerház-fél Mendén eladó! 10M Ft CSOK és 15MFt államilag támogatot...
89 900 000 HUF
809 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (42744897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Új építésű kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 100 nm-es ikerház-fél Mendén eladó! 10M Ft CSOK és 15MFt államilag támogatott, ...
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (79616537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (47638495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újépítésű kétszintes, nappali + 3 hálószobás, 111, 5 nm-es ikerház-fél Mendén eladó! 10M Ft CSOK és 15MFt államilag támogatott...
89 900 000 HUF
809 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (56463672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! Régi épület, új ESÉLY ELADÓ Budakalász ófaluban PARASZTHÁZ ELADÓ Budakalász ófalu részén egy 1930-as években...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi egyéb ipari ingatlan hirdetés (29979334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 301 m2
Telekterület: 1290 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pomázon, egy eu számmal rendelkező, jelenleg is működő, hal-és baromfifeldolgozó üzem a Családi Ingatlan kínálatából. A...
220 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (27331154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Százhalombattán eladó egy nagy múltú cukrászda épülete, benne egy 3 szobás lakással, 180 Mio Ft-ért. Csak a house36 kínálatába...
225 000 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?