Eladó ingatlan Pest megye (25535 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 535 db
Eladó Kiskunlacházai egyéb lakás hirdetés (62512987)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Központi helyen Kiskunlacházán, eladó nagyon szépen felújított lakás. Az ingatlant felújította, 4 lakásos sorházzá alakította ...
34 900 000 HUF
969 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (74534557)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 3
Budakeszi Máriamakk városrészén eladó egy 924nm telken található felújítandó nappali + 2 szobás önálló családi ház garázzsal! ...
89 900 000 HUF
1 248 611 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csömöri ikerház hirdetés (48739442)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csömör és Budapest 16. kerület kertvárosának közvetlen határán eladó egy nettó 186m2-es, masszív, cirkós, thermo ablakos, tégla...
89 000 000 HUF
478 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (24741945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álmaid otthona Ráckevén a strand közvetlen közelében! Befektetők figyelem! Ha számodra fontos a nyugodt, vízpart közeli életérz...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (22482343)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó önálló családi ház Alsónémedi központjában, 365 m2-es telekkel kiváló befektetési lehetőség! a telek beépíthe...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (52754745)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 5
Eladó tágas, 250 m² alapterületű, két generációs téglaépítésű családi ház csendes környezetben, 85 000 000 huf áron. Az ingatla...
85 000 000 HUF
346 938 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (33957422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 655 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a Dömsödi Holt-Dunaág partján! Megvételre kínálunk a Dömsödi holtág partján egy 525nm-es építési telket. Dömsöd...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (32839542)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a Dömsödi Holt-Dunaág partján! Megvételre kínálunk a Dömsödi holtág partján egy 572 nm-es építési telket. Dömsö...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (69247497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 572 m2
Szobaszám: n/a
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (63379391)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a Dömsödi Holt-Dunaág partján! Megvételre kínálunk a Dömsödi holtág partján egy 655nm-es építési telket. Dömsöd...
21 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (52897443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a Dömsödi Holt-Dunaág partján! Megvételre kínálunk a Dömsödi holtág partján egy 540 nm-es építési telket. Dömsö...
16 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi lakóövezeti telek hirdetés (75748593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: n/a
15 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (12934773)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne hagyja ki ezt az egyedülálló lehetőséget, és tegyen szert egy olyan otthonra, amely igazán az Öné lehet a személyre szabott ...
99 900 000 HUF
861 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (93962691)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak NÁLUNK! ELADÓ 2006-ban épült, erkélyes lakás Dabas szívében, azonnal költözhető vagy befektetésre is tökéletes! Dabas ...
57 000 000 HUF
802 816 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi tégla lakás hirdetés (53727492)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak NÁLUNK! ELADÓ 2006-ban épült, erkélyes lakás Dabas szívében, azonnal költözhető, vagy befektetésre is tökéletes!  Dabas...
61 500 000 HUF
878 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (47169482)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 6
Mogyoród kertvárosi csendes részén eladó egy új építésű ikerház egyik fele. Tökéletes választás lehet nagy családosok számára! ...
169 000 000 HUF
1 261 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi tégla lakás hirdetés (79564735)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mogyoród csendes kertvárosi részén eladóvá vált egy 54 nm-es lakótérrel rendelkező első emeleti lakás, mely kiváló választás le...
64 500 000 HUF
1 194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (82685866)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 4
Eladó Monor központjához közel eső részén egy kiváló állapotú, 123, 7 m2-es családi ház. Az ingatlan 1997-ben épült, beton ala...
85 000 000 HUF
586 206 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (33198224)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Befektetők, összeköltözni vágyó generációk figyelem! Kivételes ajánlat Gyál szívében! 4 Szintes, 3 generációs családi ház eladó...
194 900 000 HUF
812 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (15944337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 7
Igényesség, harmónia, egyedi megoldások, Gyálon! Páratlan, minőségi kivitelezésű önálló, körbejárható 260 nm-es családi házat k...
299 000 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal